News

The Division 2 można przechodzić solo - od początku do końca

Małgorzata Trzyna, 09.07.2018 16:29 3

Mathias Karlson, reżyser gry, podkreślił, że gracze powinni mieć wybór, czy grać sami, czy znaleźć towarzyszy.

The Division 2 powstaje z myślą o kooperacji, w której można bawić się w czteroosobowym gronie (a nawet ośmioosobowym w trybie rajdów, które zapowiedziano na E3 2018). Ci, którzy wolą samotnie odkrywać wszystko, będą mogli bawić się solo.

- Możesz przejść całą kampanię fabularną i cieszyć się endgame'ową zawartością sam... - powiedział Mathias Karlson, reżyser The Division 2, w rozmowie z AusGamers. - Możesz także to samo robić w kooperacji, w dwu-, trzy- albo czteroosobowym gronie. A nawet w ośmioosobowym co-opie, z dwiema pełnymi grupami, jeśli będziesz mieć ochotę sprawdzić się w wyzwaniu rajdowym. To dla nas bardzo ważne, by można było wybierać. Osobiście lubię grać w kooperacji, działanie z innymi osobami sprawia, że czerpiesz bogatsze doświadczenia. Wiele osób w naszym biurze mówi, że co-op jest super, że podoba się im współpraca w różnych sytuacjach, ale też chcą sporo eksplorować samemu. Nie będzie więc dobrego ani złego sposobu rozgrywki.

Karlson dodał, że PvP również będzie bardzo ważnym aspektem gry. Podobnie jak w pierwszej części, pojawi się dark zone w nieco ulepszonej formie.

The Division 2 ukaże się 15 marca 2019 na PC, PS4 i Xboksie One. Gra otrzyma po premierze darmowe dodatki.

najnowsze