Informacje

Battlefield 5 z unikalnymi bitwami

... Katarzyna Dąbkowska

EA uchyla rąbka tajemnicy.

Battlefield 5 z unikalnymi bitwami - obrazek 1

Battlefield 5 jest wciąż wielką niewiadomą, jednak podczas ujawniania wyników finansowych Electronic Arts puściło nieco pary z ust. Firma potwierdziła, że w najnowszej grze z serii czeka nas kilka ciekawych zmian.

W następnej grze Battlefield zespół DICE w nowy i nieoczekiwany sposób zwiększy intensywność walki. Każda bitwa będzie wyjątkowa, a każdy tryb będzie wiązał się z nowymi wyzwaniami - od sposobu, w jaki wchodzisz w interakcje ze środowiskiem dookoła, po fascynujące historie pojedynczych graczy, aż do kolejnego poziomu multiplayer, który będzie rozszerzony na jeszcze większą skalę, obejmując wiele map i kolejnych trybów.

Będzie to głęboka i w pełni funkcjonalna strzelanka, ale również stała usługa, która będzie ewoluować wraz z nowymi doświadczeniami dla naszej społeczności, począwszy od dnia premiery. Ta nowa gra pozwoli rozwinąć najnowocześniejsze standardy, jednocześnie zapewniając charakterystyczną rozgrywkę i momenty z Battlefield, które urzekły i rozwinęły naszą globalną społeczność.

Battlefield 5, jak mówią najnowsze plotki, ma doczekać się również modnego ostatnimi czasy trybu battle royale. Nie ma jednak powtarzać błędów, jakie wprowadzało Star Wars Battlefront II.

Battlefield 5 z unikalnymi bitwami - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?