Informacje

Battlefield 5, jak wszyscy, z trybem battle royale?

...

Kolejny z wielkich, a niezapowiedzianych jeszcze tytułów kojarzony jest w kuluarach z święcącym ogromne triumfy trybem battle royale.

Battlefield 5, jak wszyscy, z trybem battle royale? - obrazek 1

DICE pracuje nad prototypem trybu battle royale na potrzeby Battlefielda 5 - takie rewelacje na swoich łamach zamieścił VentureBeat, powołując się na anonimowe źródło. Zważywszy na sukces, jaki moduł ten osiągnął w innych tytułach (Fortnite czy PlayerUnknown's Battlegrounds), takie doniesienia nie są specjalnym zaskoczeniem. Z nieoficjalnych doniesień wynika zresztą, że i największy konkurent serii na FPS-owym rynku, Call of Duty, także będzie w ten tryb wyposażony. Mało tego, battle royale w Black Ops IV ma całkowicie zastąpić kampanię dla jednego użytkownika. Kawałek tortu dla siebie chce ponoć odkroić też Ubisoft.

Wygląda jednak na to, że nawet jeśli plotki o battle royale w Battlefieldzie 5 się potwierdzą, moduł nie będzie gotowy na premierę gry. DICE nie zatwierdziło jeszcze trybu, co więcej, wciąż jest on w fazie prototypu. Trudno zatem oczekiwać, by w ciągu kilku miesięcy udało się z tego stworzyć wartościowy produkt. Bardziej prawdopodobne jest wypuszczenie battle royale już po debiucie strzelanki, np. w formie darmowej aktualizacji lub elementu przepustki sezonowej.

Battlefield 5, jak wszyscy, z trybem battle royale? - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?