Informacje

Gry single-player nie umarły - zapewnia Jade Raymond

...

Jeżeli liczne przykłady z rynku gier to dla Was za mało, w pakiecie mamy jeszcze zapewnienie Jade Raymond - produkcje single-player mają się dobrze!

Gry single-player nie umarły - zapewnia Jade Raymond - obrazek 1

Na rynku coraz mocniej zdominowanym przez tytuły przeznaczone do wspólnej zabawy w sieci nadal jest miejsce na gry single-player. - One z całą pewnością nie umarły - tak o produkcjach przeznaczonych dla jednego użytkownika mówi Jade Raymond, matka chrzestna Assassin's Creeda, obecnie szefowa w podległym Electronic Arts studiu Motive. - Uwielbiam gry oparte na fabule, bo z tego nurtu się wywodzę. Zawsze tradycyjnie w takie tytuły grałam. Sądzę, że jest jeszcze wiele do odkrycia w kwestii narracji i jej nowych ujęć - dodaje Raymond.

Jeśli spojrzeć tylko na ostatnie kilkanaście miesięcy, nie brakuje przykładów udanych premier gier, których głównym atutem była kampania single-player. Horizon: Zero Dawn, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Persona 5, Wolfenstein II: The New Colossus czy Super Mario Odyssey odniosły nie tylko sukces finansowy, ale też były jednymi z najwyżej ocenionych gier ubiegłego roku. Najnowszym przykładem na to, że tego typu produkcje nadal są w cenie, jest wydany dziś God of War.

Gry single-player nie umarły - zapewnia Jade Raymond - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?