News

EA ulega krytyce - Star Wars Battlefront II z obniżonym kosztem odblokowania bohaterów

Katarzyna Dąbkowska, 14.11.2017 09:36 26

Twórcy gry zmienili zdanie. Koszt odblokowania niektórych bohaterów został zmniejszony o 75%.

Star Wars Battlefront II jeszcze przed premierą znalazł się w ogniu krytyki. Gracze odkryli, że odblokowanie niektórych postaci w grze (głównie chodzi tutaj o Luke'a Skywalkera oraz Dartha Vadera) będzie wymagało nawet ponad 40 godzin rozgrywki. Oczywiście, fani Battlefronta bardzo szybko zareagowali na te doniesienia ostro krytykując twórców za podjęte decyzje. Okazuje się, że DICE i EA wsłuchują się w opinie graczy, bo właśnie poinformowali o zmianach w systemie postępów.

Na oficjalnej stronie Electronic Arts (post został już z niewiadomych przyczyn usunięty) John Wasilczyk napisał, że koszt niektórych bohaterów został zmniejszony o 75%. Luke'a Skywalkera i Dartha Vadera zakupimy teraz za 15000 kredytów, Palpatine'a, Chewbaccę i Leię za 10000 kredytów, a Iden za 5000 kredytów.

Warto zaznaczyć, że gra pojawi się na naszym rynku dopiero w piątek, więc gracze niespecjalnie odczują problemy związane z odblokowywaniem wspomnianych bohaterów. Pojawiły się już jednak pierwsze recenzje gry, które wytykają EA chciwość. Poniżej możecie zobaczyć półgodzinny zapis z rozgrywki w trybie kampanii:

najnowsze