Felieton

Ponad pół miliona graczy sięgnęło po Fortnite w ciągu doby od wydania wczesnej wersji gry

Małgorzata Trzyna, 31 lipca 2017 15:55 2

Fortnite ukaże się w przyszłym roku jako gra free-to-play, ale nie brakuje chętnych na płatne pakiety.

Po ponad pięciu latach od rozpoczęcia prac nad Fortnite, doczekaliśmy się premiery wczesnej wersji tego tytułu. Gra ukazała się 25 lipca, a dwa tygodnie wcześniej oglądaliśmy premierowy trailer pokazujący wszystko, co powinniśmy o niej wiedzieć. Fortnite zostanie udostępnione w przyszłym roku jako tytuł free-to-play, ale już teraz nie brakuje chętnych do testowania wczesnej wersji, nawet jeśli oznacza to konieczność wykupienia jednego z Pakietów Fundatorów (w cenach od 129 do 499zł):

- Reakcja graczy na premierę Fortnite to dla nas coś niesamowitego - podkreślił na Twitterze Darren Sugg, dyrektor kreatywny Fortnite. - Ponad 500 tysięcy cyfrowych pre-orderów, a dopiero zaczynamy. Dziękujemy WAM.

W Fortnite, zamiast szukać schronienia przed zagrożeniami, bierzemy sprawę w swoje ręce - zbieramy materiały i budujemy forty, by następnie ich bronić przed hordami wrogów. Do wyboru mamy różne klasy postaci i różne rodzaje broni palnej i białej. Rozgrywka przypomina połączenie Minecrafta z Left 4 Dead.

Detroit: Become Human - dwa miliony sprzedanych egzemplarzy
Super Smash Bros. Ultimate wielkim hitem w Japonii
[Tylko dla dorosłych]PornHub - Fortnite i Bowsette w pierwszej dziesiątce najchętniej wybieranych fraz
Fortnite - streamer z Australii aresztowany po pobiciu żony w trakcie streamingu
najnowsze