Informacje

Far Cry 5 z akcją na Dzikim Zachodzie?

... Katarzyna Dąbkowska

Gdzieś na prerii w Stanach Zjednoczonych kręcony jest tajemniczy trailer...

Far Cry 5 z akcją na Dzikim Zachodzie? - obrazek 1

Tęskniliście za serią Far Cry? Ostatnia produkcja z tą nazwą w tytule pojawiła się w ubiegłym roku. Możliwe jednak, że niedługo usłyszymy nieco więcej o kolejnej odsłonie. Z najnowszych plotek wynika, że kolejna część ma zostać zapowiedziana już wkrótce, a akcja gry będzie rozgrywała się na Dzikim Zachodzie.

Skąd te wnioski? Great Falls Tribune donosi, że gdzieś na prerii w Montanie w Stanach Zjednoczonych kręcony jest nowy trailer do gry. Jego producentem jest Jeff Guillot, który twierdzi, że zwiastun z prawdziwymi aktorami jest przygotowywany dla tytułu, który pojawi się we wrześniu. Pierwsze skojarzenie? Może to być Red Dead Redemption 2. Jest jednak „ale”.

Guillot pracował wcześniej z Ubisoftem przy przygotowaniu kampanii do Red Steel 2, Rabbids czy Drivera. Możliwe zatem, że Ubi i tym razem go zatrudniło. Jedną z teorii może być właśnie seria Far Cry. Przypomnijmy bowiem, iż francuska firma pytała wcześniej użytkowników o to, gdzie może odbywać się akcja kolejnej odsłony serii. Gra w stylu westernu na Dzikim Zachodzie była jedną z opcji. Poza tym ostatnio istnienie Far Cry 5 potwierdził jeden z pracowników pewnej sieci sprzedającej gry.

Najnowsze
Lubisz nas?