Plotki: nowy Asssassin's Creed z podtytułem Origins, Far Cry 5 w drodze

Patryk Purczyński
2017/05/07 09:34

Nie Assassin's Creed: Empire, a Assassin's Creed: Origins - tak może brzmieć tytuł najnowszej odsłony słynnej serii.

Plotki: nowy Asssassin's Creed z podtytułem Origins, Far Cry 5 w drodze

W serwisie Reddit pojawił się wpis osoby podającej się za pracownika jednej z sieci sprzedaży gier. Według przekazanych informacji, najnowsza część Assassin's Creeda nosić będzie podtytuł Origins, a jej akcja usytuowana zostanie w Starożytnym Egipcie. Ostatnia część zgadza się z tym, co do tej pory słyszeliśmy na temat kolejnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii ostatnich lat. Rozbieżność jest za to w tytule - dotąd mówiło się bowiem o Assassin's Creed: Empire.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że zmiany nazw gier oficjalnie nieogłoszonych (czy też funkcjonowanie nazw kodowych) jest na porządku dziennym. Poza tym, Origins jak najbardziej pasuje do koncepcji cofnięcia się w czasie do epoki chronologicznie najwcześniejszej. Dotąd najbardziej oddalona od współczesności była pierwsza odsłona Assassin's Creeda, osadzona w czasie średniowiecznych wypraw krzyżowych.

GramTV przedstawia:

Inną ciekawostką ujawnioną przez wspomnianą osobę jest istnienie Far Cry'a 5. O tej grze nie wiadomo na razie nic. Trudno jednak byłoby uznać za zaskoczenie fakt jej powstawania - wszak Far Cry to ceniona i popularna seria, co Ubisoft powinien wykorzystać. Więcej o obu tych tytułach być może dowiemy się na targach E3. Warto przy tym pamiętać, że w kontekście nowego Assassin's Creeda mówiło się, że jego premiera w 2017 roku wcale nie jest pewna.

Komentarze
4
Patta
Gramowicz
07/05/2017 15:09

Jak dla mnie najlepszy był Black Flag, Unity też nie był zły. Mam w planach przejść teraz III. A na najnowszego też czekam, bo kocham Asasynów <3.

lis_23
Gramowicz
07/05/2017 14:31

Mi też Unity bardzo się podobało i chętnie bym wrócił do Paryża i do Francji. Nawet wymyśliłem sobie pod serię AC o nazwie "Muszkieterowie", która skupiła by się na słynnych powieściach Dumasa i wplotła w nie wątki Assasyńskie.

Egypt/Orgin jakoś mnie nie przekonuje gdyż obawiam się pustych/małych lokacji ale mogę się mylić i poczekam do zapowiedzi na E3.

Stack_Black
Gramowicz
07/05/2017 13:54

Misio zgadzam sie w 100% , ja nawet powiem wiecej za co moge zostac zbiczowany - unity to chyba najlepsza z odslon cakej serii , w przeciwienstwie do innych black flag mnie nie przekonal do tego sropnia ,ze pogralem moze z 3 godziny , ale jest w planie drugie podejscie.

MisioKGB
Gramowicz
07/05/2017 12:51

Egipt <3, czekam na tą część, przeszedłem wszystkie poprzednie i pomimo tego samego schematu twórcy (oprócz miliarda bugów i chorych wymagań) zawsze serwują nową część naszego globu i jako taką fabułę. Unity było kozackie, Syndicate jużt troszkę mniej no a Egipt? Mmmm. Co do nazwy, Syndicate miał najpierw nazywać się Victory wszak myślę, że i tutaj nazwa się jeszcze zmieni, zresztą mogliby to nawet nazwać Wściekłe Pięści Węża 2 i tak bym pograł.