Microsoft nie wtrącał się do prac nad Gears of War 4

Patryk Purczyński
2016/10/10 17:52
8
0

Jeżeli szukaliście sensacyjek związanych z produkcją Gears of War 4, pracownicy The Coalition Wam ich nie dadzą.

Microsoft nie wtrącał się do prac nad Gears of War 4

- Nie było żadnego określonego przykazu od Microsoftu, by zrobić tę grę w taki lub inny sposób - zapewnia Ryan Cleven z The Coalition, zapytany o prace nad Gears of War 4. - Cykle produkcyjne w tej grze są długie i właśnie tym interesowaliśmy się od samego początku - dodaje. Twórcy strzelanki rozwiewają tym samym wątpliwości co do nacisków ze strony wydawcy na różne elementy gry.

Więcej światła na sprawę rzuca Rod Fergusson. - W relacjach z właścicielem zawsze coś dajesz i coś dostajesz. Ty napierasz na platformę, pytając, czy będzie ona w stanie obsłużyć rzeczy, które chcę zrobić w grze. Dostajesz też jednak pytania w stylu: "hej, to są dyrektywy dla naszej platformy; czy jako studio wewnętrzne możecie pomóc w ich naświetleniu?" - mówi.

GramTV przedstawia:

Tego typu relacje tworzą się zresztą nawet jeśli studio nie podlega bezpośrednio pod wydawcę. Jak zdradza Fergusson, już za czasów jego pracy w Epic Games Microsoft pytał o możliwość dołączenia do Gears of Wara na Xboksa 360 party chata. - Wtedy też pomagaliśmy wspierać inicjatywy platformy - kwituje.

Nawet jeżeli nie podobają Wam się pewne aspekty, jak choćby mikropłatności, Gears of War 4 broni się jakością, o czym dowiecie się z naszej recenzji.

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
11/10/2016 07:48

> Przed sekundą skończyłem GoW4 i moim zdaniem kupować nowych Gearsów dla samej podstawki> jest całkowicie nieopłacalne, gra jest nadzwyczaj krótka. Przejście na normalnym poziomie> trudności zajęło mi 11 godzin niecałe, nawet trudno coś powiedzieć na temat fabularnej> części gry poza tym, że jest krótka, baaardzo przewidywalna oraz niczym się nie różni> od wcześniejszych części, ale to tylko moje skromne zdanie. To byłem ja Wacław Jarząbek11 godzin trybu fabularnego w grze typu do przodu po trupach to malo ?!?!?. To samo z fabula , czego sie spodziewales ? To nie Mass Effect . Wydaje mi sie , ze za bardzo sie podkreciles sama gra jeszcze przed premiera . Tez tak czasem mam .

DzikiDzik2123
Gramowicz
11/10/2016 06:59

Przed sekundą skończyłem GoW4 i moim zdaniem kupować nowych Gearsów dla samej podstawki jest całkowicie nieopłacalne, gra jest nadzwyczaj krótka. Przejście na normalnym poziomie trudności zajęło mi 11 godzin niecałe, nawet trudno coś powiedzieć na temat fabularnej części gry poza tym, że jest krótka, baaardzo przewidywalna oraz niczym się nie różni od wcześniejszych części, ale to tylko moje skromne zdanie. To byłem ja Wacław Jarząbek

Sinirio
Gramowicz
11/10/2016 06:31

Aaa...! To wyjaśnia brak wersji na poprzednie windowsy... a nie, jednak nie.

Sinirio
Gramowicz
11/10/2016 06:31

Aaa...! To wyjaśnia brak wersji na poprzednie windowsy... a nie, jednak nie.

Sinirio
Gramowicz
11/10/2016 06:30

Aaa...! To wyjaśnia brak wersji na poprzednie windowsy... a nie, jednak nie.

czaczi87
Gramowicz
10/10/2016 21:38

> Znalazłem ciekawy serwis z aukcjami komorniczymi Wszystko od 1zl> Póki co mało znany i łatwo coś wygrać za bezcen ;)> Ja wylicytowałem nowego lapka za 180zł == www.urlkisalt.net/akcja ==Wiesz, ja szedłem ulicą i tam widzę milion złotych leży. Normalnie nie mogłem uwierzyć jak ktoś mógł milion złotych upuścić. No to niewiele myśląc podniosłem te pieniądze, ale po kilkunastu metrach sumienie mnie trąciło i oddałem kasę na biedne dzieci. Tak było, true story.

Usunięty
Usunięty
10/10/2016 21:24

Panie Admin, a może by tego spamera wyprosić?

Usunięty
Usunięty
10/10/2016 20:39

[m-I]