Główny wątek w Batman: Arkham VR to ledwie godzina gry

Patryk Purczyński
2016/10/03 17:31
2
0

Batman: Arkham VR nie będzie należała do najdłuższych gier na świecie. Można wręcz powiedzieć, że to zabawa na jeden niezbyt wyczerpujący wieczór.

Główny wątek w Batman: Arkham VR to ledwie godzina gry

Zaledwie dwie i pół godziny wystarczy na przejście Batman: Arkham VR - i chodzi tu nie tylko o główną linię fabularną, ale ukończenie wszystkiego od deski do deski. - Główny wątek zajmuje około godzinę - wyznaje Dax Ginn z Rocksteady Studios. - Dodatkowa zawartość jest odblokowywana i zapewnia kolejne 90 minut rozgrywki - kontynuuje.

- Jest mnóstwo powodów, dla których warto przejść grę wielokrotnie. Tak da się zobaczyć wszystko, co w nią włożyliśmy - uzupełnia przedstawiciel Rocksteady Studios. Zespół w Batman: Arkham VR chciał na nowo zdefiniować wcielenie się w słynnego bohatera z uniwersum DC. Gra ma być tytułem startowym PlayStation VR, a to oznacza, że zadebiutuje tego samego dnia, co wycenione na 400 dolarów urządzenie pozwalające przenieść się w wirtualną rzeczywistość.

GramTV przedstawia:

Batman: Arkham VR zostało ogłoszone na tegorocznym E3. Podczas targów wypłynęły też pierwsze szczegóły na temat tego tytułu.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
03/10/2016 21:04

Właśnie. Jak na razie to wychodzi chyba na to, że te wszystkie gry na VR za długie to nie będą.

Revan91
Gramowicz
03/10/2016 19:33

Kolejna ściema w branży przy okazji VR, gry długości dem w cenie nowości..