E3 2016: Batman: Arkham VR to osobista opowieść o tajemniczym morderstwie

Patryk Purczyński
2016/06/14 15:12
1
0

Przygotowywany z myślą o PlayStation VR Batman: Arkham VR jest zupełnie nową grą. Znamy już bliższe informacje na jej temat.

E3 2016: Batman: Arkham VR to osobista opowieść o tajemniczym morderstwie

Rocksteady Studios po Batman: Arkham Knight miało na dobre rozstać się z serią. - Gdyby ktoś mi powiedział, że w 2016 roku powrócimy z następną grą, nazwałbym go szaleńcem - mówi główny projektant Bill Green. A jednak - ekipa Seftona Hilla na konferencji Sony ogłosiła Batman: Arkham VR. Wszystko przez potencjał, jaki dostrzega w wirtualnej rzeczywistości.

Dla Rocksteady produkcja ta jest szansą na danie graczom możliwości zaznajomienia się z kilkoma słynnymi lokacjami w uniwersum Batmana - posiadłością Wayne'ów czy Batcave'em. Jak mówi Green, odbiorcy wreszcie będą mogli poczuć się jak Bruce Wayne. Batman: Arkham VR to jednak nie tylko zwiedzanie, ale przede wszystkim intymna opowieść przeżywana w całości z perspektywy pierwszej osoby.

GramTV przedstawia:

Na rozwiązanie czeka zagadka tajemniczego morderstwa w stylu klasycznych komiksów z serii Batman. Rocksteady planuje okrasić to sporą dawką mrocznej psychologii, z której słyną gry spod znaku Arkham. Pierwszy trailer, pokazany podczas konferencji Sony, sugeruje, że powróci Joker (głosu na potrzeby zwiastuna użyczył mu nieodzowny Mark Hammill). Na razie to jednak wszystko, co wiadomo o Batman: Arkham VR.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
14/06/2016 15:44

Ogólnie to jestem za VR, ale czy tylko mi się wydaje, że niektóre gry na PSVR są wymyślone na siłę? Że już o Final Fantasy XV nie wspomnę.