Assassin's Creed Empire - wyciekł pierwszy screen! Zdradza miejsce akcji

Patryk Purczyński
2016/10/02 12:24

Może i nowy Assassin's Creed nie doczeka się premiery w przyszłym roku, ale pierwszy obrazek z kolejnej odsłony serii możemy podziwiać już teraz.

Assassin's Creed Empire - wyciekł pierwszy screen! Zdradza miejsce akcji

Nowy Assassin's Creed nosić będzie podtytuł Empire, a jego akcja osadzona została w Egipcie - tych informacji dostarcza pierwszy screen z gry, który przedostał się do sieci. Na jego podstawie można również wnioskować, że w nowej odsłonie najpopularniejszej ostatnimi laty serii Ubisoftu pojawi się system craftingu i mikropłatności (widać bowiem e-sklep, w którym prawdopodobnie będzie można dokonywać zakupów).

Ponieważ zdjęcie pochodzi z menu, nie wiadomo nic o wyglądzie świata gry czy bohaterów. Warto też mieć na względzie, że takie przecieki lubią być fabrykowane. Jeśli jednak potwierdzi się, że Ubisoft obrał kurs na Starożytny Egipt, spełni się marzenie wielu fanów Assassin's Creeda, którzy od dawna postulowali, by właśnie tam umiejscowić akcję jednej z części serii. Nie są to zresztą pierwsze doniesienia świadczące o tym, że francuska firma wzięła na celownik epokę faraonów i piramid.

GramTV przedstawia:

Na razie nie wiadomo nawet, ile będzie trzeba czekać na nowego Assassin's Creeda. Ubisoft nie wyklucza dłuższego odpoczynku. Podobny los może zresztą spotkać Far Cry'a.

Komentarze
6
Painkiller
Gramowicz
02/10/2016 20:31

Jak dobrze pamiętam, w Black Flag były wzmianki o Egipcie. Ale mogę się mylić.

Pomson15tk
Gramowicz
02/10/2016 20:05

No nie wiem jak to bedzie z tym Egiptem... Dla mnie to taki setting kompletnie nie pasuje do Asasyna

lis_23
Gramowicz
02/10/2016 17:40
Dnia 02.10.2016 o 14:17, Khalid napisał:

Nie byłbym taki pewny jeśli chodzi o Egipt. Po tym screenie raczej stawiałbym na Sosnowiec.

O, a czemu Stawiasz akurat na moje rodzinne miasto? ;)Egipt to trochę dziwna miejscówka jak na serię AC, wolałbym powrót do Średniowiecza (mogłaby być ponownie Ziemia Święta) i do Paryża. Nie pogardziłbym też remasterem jedynki z prawdziwego zdarzenia, na nowym silniku i rozbudowanym o funkcjonalność kolejnych odsłon.

DambialkoX
Gramowicz
02/10/2016 17:33

Wydadzą później to może będzie coś fajnego, tym bardziej zależy mi jako fanowi serii :)

Khalid
Gramowicz
02/10/2016 14:17

Nie byłbym taki pewny jeśli chodzi o Egipt. Po tym screenie raczej stawiałbym na Sosnowiec.

niko888
Gramowicz
02/10/2016 13:37

A czy którykolwiek przeciek odnośnie obsadzenia akcji Assassin''s Creed nie był prawdziwy ? Z tego co wiem od AC3 przecieki są potwierdzane a taki Syndicate pod roboczą nazwą Victory ujrzał światło dzienne niedługo po premierze Unity i też został potwierdzony. Także przecieki odnośnie AC to już norma a samo Empire też jest pewniakiem bo głośno o nim już od dłuższego czasu jedynie może mieć zmienioną nazwę tak jak miało Victory.