Allison Road - zbiórka na KIckstarterze anulowana. Grą zajmą się twórcy serii Worms

Katarzyna Dąbkowska
2015/10/13 12:45
0
0

Studio Lilith podało do wiadomości, że nad ich najnowszą produkcją czuwać będzie studio Team 17.

Allison Road - zbiórka na KIckstarterze anulowana. Grą zajmą się twórcy serii Worms

W wrześniu niewielkie studio Lilith poinformowało, że mają zamiar stworzyć nowy horror – Allison Road. Do produkcji potrzebowali jednak dość sporych funduszy, więc zwrócili się z pomocą do graczy. We wrześniu wystartowała zbiórka pieniędzy w serwisie Kickstarter, choć teraz teoretycznie powinna się kończyć, została jednak anulowana. Powód? Grą zaopiekuje się teraz studio Team 17, znane chociażby z niezwykle popularnej serii Worms.

Co dalej z produkcją? Studio Lilith nie podaje żadnych konkretów. Ci, którzy zdecydowali się na wpłacenie pieniędzy na grę z pomocą serwisu Kickstarer będą mogli liczyć na zainteresowanie twórców w przyszłości. Tutaj także nie podano żadnych konkretnych informacji.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Allison Road to horror, który czerpie garściami z takich tytułów jak anulowane niedawno Silent Hills. W grze użytkownik wciela się w pewną osobę, która budzi się w opuszczonym domu. Wszystkie jego drzwi są zamknięte, a nasz bohater nie pamięta jak się znalazł w przerażającym lokum i nie wie, jak się stamtąd wydostać. Celem gracza jest odnalezienie drogi ucieczki, a także odkrycie, co dokładnie stało się z rodziną naszej postaci. Gra zmierza na PC, a także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!