Allison Road - horror inspirowany Silent Hills już w produkcji

Katarzyna Dąbkowska
2015/07/02 14:50

Tytuł nie ma jeszcze daty premiery. Nie ujawniono również platform, na jakich się pojawi. Ale za to mamy gameplay!

Allison Road - horror inspirowany Silent Hills już w produkcji

Jak wszyscy wiemy, Silent Hills odeszło do lamusa. I choć twórcy gry wydali P.T., czyli całkiem udaną wersję demonstracyjną skasowanego projektu, tytuł ten nie obronił się i został skasowany. Graczy, których mocno rozczarowały te wieści, powinno pocieszyć to, że sześcioosobowe, brytyjskie studio Lilith podjęło się zadania stworzenia horroru inspirowanego anulowanym projektem – Allison Road. Co więcej, twórcy udostępnili pierwszy gameplay gry, który, musimy przyznać, przypomina rozgrywkę w P.T.:

GramTV przedstawia:

W Allison Road wcielimy się w pewnego osobnika, który budzi się bez pamięci w pewnym mrocznym domu. Zadaniem gracza będzie nie tylko wydostanie się z tego miejsca, ale również odnalezienie rodziny protagonisty. Na naszej drodze stanie jednak mało przyjazne istoty, z okrutną Lili na czele.

Studio Lilith nie ujawniło jeszcze, na jakie dokładnie platformy zmierza Allison Road. Nieoficjalnie mówi się jednak, że tytuł ten trafi na pecety. Mówi się również, że tytuł ten może trafić na Xboksa One. O PS4 plotki nie wspominają.

Komentarze
14
Usunięty
Usunięty
06/07/2015 10:33
Dnia 04.07.2015 o 13:37, Piotr13PL napisał:

"Twórcy POWINNI pokazać..." - Kim jesteś by mówić im co powinni a co nie?

Według mnie powinni. Czy serio za każdym razem trzeba pisać explicite, że pisze się z własnego punktu widzenia?

Dnia 04.07.2015 o 13:37, Piotr13PL napisał:

Robią jak uważają i tysiące ludzi wg komentarzy było śmiertelnie przestraszonych w dwóch momentachpokazanego gameplayu (w tym ja) wiec może pozwólmy im działać po swojemu

Dwa momenty na prawie 14 minut filmiku? Kiepska średnia IMHO.P.T. Trzymało w napięciu niemal bez przerwy.

Dnia 04.07.2015 o 13:37, Piotr13PL napisał:

i nie oceniać z góry produkt, że jest nudny, jeśli wpierw nie zagramy. Jeśli odpalisz jakikolwiek dobry film nagle od połowy to zawsze bedzie nudny, co innego gdy sam w to zagrasz ;)

Ok, to teraz wskaż, w którym miejscu napisałem, że gra jest bądź będzie nudna.Pisałem jedynie o video a nie o grze jako takiej.Wręcz napisałem, że gra może być całkiem dobra jeśli twórcy odrobią pracę domową.

Dnia 04.07.2015 o 13:37, Piotr13PL napisał:

Co do ''polaczkowatości'' bardziej chodziło mi o sposób narzekania polaków. Nie ukrywajmy, że na forum grama można przeczytać rekordową ilość cynicznych i sarkastycznych komentarzy na różne tematy związane z grami. Call of Duty jest tego najlepszym przykładem, dlaczego tylko na polskich forach czytam jak to źle że znów odgrzewają kotlety, kiedy na innych czytam już zachwyty i podekscytowanie?

Chyba mało forów odwiedzasz także zagranicznych. Tam tak samo sarkastycznie komentują gry i jadą po CoD jak na gram.pl czy innych polskich forach o grach.A tak jak się zachwycają za granicą tak samo i na naszych rodzimych forach są spore grona graczy, którzy się zachwycają i łykają każdy przysłowiowy "odgrzany kotlet" jak młode pelikany.Po prostu uważnie się rozejrzyj :)Ale nie zmienia to faktu, że określenie "polaczkowatość" jest obraźliwe.

Dnia 04.07.2015 o 13:37, Piotr13PL napisał:

Może taka jest nasza natura? Narzekać na gry, które i tak przez większość są piracone i nawet za nie nie płacimy a i tak narzekamy - to dla mnie najwiekszy idiotyzm.

Przepraszam, ale nie wiem co ma tutaj piracenie gier do narzekania na ich jakość.Proponowałbym trzymać się tematu :)

Dared00
Gramowicz
04/07/2015 14:13
Dnia 04.07.2015 o 13:37, Piotr13PL napisał:

Call of Duty jest tego najlepszym przykładem, dlaczego tylko na polskich forach czytam jak to źle że znów odgrzewają kotlety, kiedy na innych czytam już zachwyty i podekscytowanie?

Może wchodzisz na jakieś dziwne fora. Ja się wszędzie spotykam głównie z rzucaniem szajsem na CoDa i Acti.

Usunięty
Usunięty
04/07/2015 13:37
Dnia 03.07.2015 o 08:45, Phobos_s napisał:

Więc pls, przestań szukać taniej sensacji tam gdzie jej nie ma :)

"Twórcy POWINNI pokazać..." - Kim jesteś by mówić im co powinni a co nie? Robią jak uważają i tysiące ludzi wg komentarzy było śmiertelnie przestraszonych w dwóch momentach pokazanego gameplayu (w tym ja) wiec może pozwólmy im działać po swojemu i nie oceniać z góry produkt, że jest nudny, jeśli wpierw nie zagramy. Jeśli odpalisz jakikolwiek dobry film nagle od połowy to zawsze bedzie nudny, co innego gdy sam w to zagrasz ;)Co do ''polaczkowatości'' bardziej chodziło mi o sposób narzekania polaków. Nie ukrywajmy, że na forum grama można przeczytać rekordową ilość cynicznych i sarkastycznych komentarzy na różne tematy związane z grami. Call of Duty jest tego najlepszym przykładem, dlaczego tylko na polskich forach czytam jak to źle że znów odgrzewają kotlety, kiedy na innych czytam już zachwyty i podekscytowanie? Może taka jest nasza natura? Narzekać na gry, które i tak przez większość są piracone i nawet za nie nie płacimy a i tak narzekamy - to dla mnie najwiekszy idiotyzm.
Trwa Wczytywanie