Społeczność

Co w gramsajtach piszczy #131 - Wiedźmin, muzyka i powrót Prosiaqa!

Michał Grabowski, 11.08.2015 19:00 4

Po dłuższej przerwie zapraszam na kolejne podsumowanie aktywności gramsajtowej, która upłynęła głównie pod znakiem przeróżnych przejawów twórczości naszych użytkowników…

Powrót Prosiaqa!

Być może niektórzy nie mieli się jeszcze z nim okazji spotkać, ale zapewne starsi stażem użytkownicy naszego serwisu mogą go kojarzyć z jego wcześniejszych wpisów. Prosiaq postanowił wrócić i w wolnym czasie napisać kilka nowych wpisów. Na nie oczywiście będziemy musieli jeszcze poczekać, ale do tego czasu zachęcam do przeczytania kilku słów od samego autora!

Dziki Gon i kilka słów na temat Steama…

Niczym bumerang wraca temat gry Wiedźmin III: Dziki Gon. Nawet nas to nie dziwi, ponieważ to naprawdę dobra gra! A wakacje to dobry moment, aby jeszcze mocniej wgryźć się w świat i zdobyć brakujące osiągnięcia do kolekcji. Tym razem o swoich wrażeniach z gry CD Projekt Red opowiedział Snafu.

Z kolei DawidciOverlord zaserwował kilka krótszych recenzji w jednym wpisie! Znalazły się w nim takie gry jak Kholat, Anna’s Quest i Sunset. Zdzichacz natomiast poruszył temat pudełkowych wydań gier i ich cyfrowych odpowiedników ze Steama.

A czy Wy nadal jesteście zwolennikami twardych kopii i zbieracie starannie wszystkie pudełka? A może cyfrówki nie są wcale takie straszne i warto się nimi także interesować? Dajcie nam znać koniecznie w komentarzach i swoich gramsajtach!

Muzycznie u Kaerobaniego

Niekiedy przychodzi taki moment, kiedy Kaerobani podrzuci coś ciekawego do posłuchania. Tym razem wybór padł na MicroSol i ich płytę Oh no! It’s MicroSol!, której możecie posłuchać zupełnie za darmo. Pierwsze skojarzenia z niektórych utworów – Hotline Miami i chyba więcej mówić nie muszę…

Twórczość gramsajtowa mocno reprezentowana

I na koniec zachęcam do naszego kącika twórczości gramsajtowej!

Tym razem mogliście znaleźć dwa opowiadania autorstwa Rinkashi (o odpałach Jessici i co nieco o Saperze), a także dwa wiersze DawidciOverlorda (Wojna i Wszystko i nic). Z kolei Improbite napisał tekst o Magii wampirzych oczu

A na koniec – Dandzialf i jego wizja orka wyrażona w kolejnej grafice!

Mam nadzieję, że znaleźliście coś interesującego lub też nadrobiliście zaległości. Zachęcam także do pisania własnych tekstów na naszych blogach, udzielania się w komentarzach pod wpisami innych, a także dyskutowania na naszym forum!

najnowsze