Ruszyła zbiórka na Starfall Tactics - kosmiczny RTS 4X oparty na Unreal Engine 4

Małgorzata Trzyna
2015/05/11 13:59
2
0

Stwórz własną flotę kosmiczną, poprowadź ją do boju i walcz o kontrolę nad galaktyką! - zachęca Snowforged Entertainment.

Twórcy Starfall Tactics są miłośnikami gier RTS i 4X. Postanowili stworzyć grę, w której będzie można zarówno zarządzać własnym imperium i zwiedzać świat wraz z tysiącami graczy, jak i cieszyć się wspaniałą walką. Gra będzie wykorzystywać model free-to-play z mikrotransakcjami.

Naszym zadaniem będzie podbijać galaktykę albo bronić ludzkości przed zagrożeniem ze strony obcych. Będziemy mogli także łączyć siły z innymi, przejmować kontrolę nad sektorami, wydobywać surowce z asteroidów albo budować placówki na planetach. W grze można zbudować różne typy statków, od szybkich, zwinnych statków zwiadowczych zaczynając, na olbrzymich krążownikach kończąc. Statki będzie można personalizować, dostosowując ich wygląd do własnych preferencji, i rozbudowywać o różne elementy, w zależności od sytuacji, wykorzystując schematy.

GramTV przedstawia:

- Pracowaliśmy na okrągło przez ostatnie osiem miesięcy. Reakcja społeczności na Starfall Tactics przeszła nasze najśmielsze oczekiwania - powiedział Vasiliy Tedeev, główny menadżer projektu. - Ukończyliśmy prace nad najważniejszymi elementami rozgrywki. Dzięki Kickstarterowi będziemy mogli poszerzyć uniwersum gry i połączyć nasze ulubione aspekty gier wojennych i RTS w kombinację, która zostawi za sobą niezapomniane wrażenia.

Do końca zbiórki pozostało 31 dni. Celem twórców jest zgromadzenie 45000 dolarów.

Ruszyła zbiórka na Starfall Tactics - kosmiczny RTS 4X oparty na Unreal Engine 4

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
12/05/2015 09:52

Przecież jest już Endless Space.....

Usunięty
Usunięty
11/05/2015 21:18

hmmm zalatuje to P2W;/ idea swietna ale jakos nie wyobrazam sobie ze bedzie F2P bez P2W