BioWare pracowało nad przerobieniem Shadow Realms?

Paweł Pochowski
2015/02/11 13:15
2
0

Pojawiły się informacje sugerujące, że studio w ostatniej chwili chciało przerobić swoją grę na coś, na czym zna się znacznie lepiej.

BioWare pracowało nad przerobieniem Shadow Realms?

Powiedzmy sobie szczerze, tryb sieciowy w Mass Effect 3 oraz inne online'owe przygody BioWare udowadniają, że studio zna się na robieniu gier dla pojedynczego gracza i głównie na tym. A tryb sieciowy nie jest ich najmocniejszą stroną. I wygląda na to, że tuż przed anulowaniem Shadow Realms, studio zaczęło pracować nad przerobieniem gry i wydaniem jej w formie przystosowanej dla jednego gracza. Takie informacje opublikował na swoim Twitterze użytkownik o ksywce Shinobi602, który specjalizuje się w ogłaszaniu zakulisowych informacji ze specjalnym uwzględnieniem tych pochodzących z BioWare. I z reguły nie mija się z prawdą.

Baldur’s Gate 2, Knights of the Old Republic, Mass Effect czy Dragon Age: Origins to świetne produkcje nastawione na historię śledzoną przez jednego gracza równocześnie. Myślicie, że Shadow Realms miałoby większe szanse na sukces, gdy od początku było projektowane w formie singleplayer?

GramTV przedstawia:

Przypominamy, że projekt został ogłoszony podczas zeszłorocznego GamesComu. W styczniu informowaliśmy o tym, że gra prawdopodobnie powstaje od nowa, ale niestety nie okazało się to prawdą. A przynajmniej finalnie nie okazało się prawdą, bo Shadow Realms trafiło do kosza.

Komentarze
2
Arcling
Gramowicz
11/02/2015 15:48

Cała gra zapowiadała się na wykorzystującą ich "doświadczenie" z multi ME3 i DA:I, a to za mało na osobny tytuł. Bardziej jako taki dodatek do gry singlowej. Dlatego prawdopodobnie dobrze, że gra nie ujrzy światła dziennego. Lepiej czekać na nowego ME.

elmartin
Gramowicz
11/02/2015 13:28

Jeżeli nie znają się na trybach sieciowych, to właściwie odpowiedź nasuwa się sama ;)Pewnie mieli większe szanse na dokończenie gry i ewentualny sukces tytułu, w singlu.Ale tego chyba się już nie dowiemy, czy może jednak się dowiemy ?Jak ktoś wskrzesi grę ;))