TGA 2014: Nowy materiał z Adr1ft, kosmicznej gry survivalowej

Patryk Purczyński
2014/12/06 04:09
0
0

Długo nie mieliśmy nowych wieści o Adr1ft. 505 Games postanowiło przypomnieć o tym projekcie podczas gali The Game Awards - i dobrze, bo ta gra z pewnością zasługuje na uwagę.

TGA 2014: Nowy materiał z Adr1ft, kosmicznej gry survivalowej

Astronauta dryfuje w próżni, próbując za wszelką cenę przeżyć. Dramatyczne, choć utrzymane w niespiesznym tempie wydarzenia, podnoszą adrenalinę. Można sobie jedynie wyobrazić, że będą one spotęgowane po nałożeniu gogli Oculus Rift, które wspiera Adr1ft - bo o tej grze mowa. Zmierza ona na pecety, Xboksa One i PlayStation 4, a jej zwiastun został zaprezentowany podczas The Game Awards.

Adr1ft to zapowiedziana w kwietniu tego roku gra, w której odbiorcy wcielą się w astronautę przebywającego na stacji kosmicznej. Okoliczności, w jakich rozpoczniemy rozgrywkę, nie należą do najprzyjemniejszych: główny bohater niczego nie pamięta, ma uszkodzony skafander, a reszta załogi najwyraźniej nie przetrwała jakiejś katastrofy. W tych niezwykle niesprzyjających okolicznościach musimy naprawić wahadłowiec i powrócić na Ziemię. Twórcy obiecują emocjonującą przygodę i konieczność liczenia się z konsekwencjami podjętych wcześniej decyzji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!