505 Games wyda Adr1ft - kosmiczny survival Adama Ortha

Małgorzata Trzyna
2014/04/07 15:08
3
0

W Adr1ft wcielimy się w astronautę, który budzi się na stacji kosmicznej jako jedyny ocalały. Ma uszkodzony skafander, a co gorsza - niczego nie pamięta. Jego zadaniem jest odkryć, co było przyczyną katastrofy, naprawić wahadłowiec i powrócić na Ziemię.

505 Games wyda Adr1ft - kosmiczny survival Adama Ortha

- Adr1ft to emocjonalna podróż przez działanie, konsekwencje i odkupienie – powiedział przedstawiciel 505 Games. – Na końcu gracze będą zastanawiali się, jak podobne są wybory, które podejmowali w grze, do wyborów, które muszą podejmować w prawdziwym życiu.

GramTV przedstawia:

- Bardzo się cieszę ze współpracy z 505 Games – powiedział Orth. – Od samego początku Ian Howe, prezes 505 Games, oraz cały zespół, rozumieli, jaką grę próbuję stworzyć z Omarem Azizem. Dali nam swobodę i możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego w Adr1ft, zarówno jeśli chodzi o tradycyjną rozgrywkę, jak i wirtualną rzeczywistość.

Adr1ft ma ukazać się w połowie 2015 roku na PC i konsolach (jeszcze nie określono, jakich, nie sprecyzowano też, czy zostanie wykorzystany Oculus Rift, Morpheus czy też inna technologia VR). Gra powstaje w studiu Three One Zero, założonym we wrześniu przez Omara Aziza i Adama Ortha, który uprzednio pracował w Microsofcie jako dyrektor kreatywny. Orth rozstał się z firmą na krótko po wygłoszeniu komentarza, że powinniśmy pogodzić się z koniecznością ciągłego połączenia Xboksa One z siecią.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
07/04/2014 21:41

[m]

Usunięty
Usunięty
07/04/2014 18:02

Pierwsze informacje brzmią ciekawie. Zobaczymy co dalej się z tego wykluje :)Survival to jedno, ale fajnie jakby tam się jakiś wątek horrorowy pojawił :)Czekam na kolejne newsy.

Usunięty
Usunięty
07/04/2014 16:44

Z chęcią zagrałbym w taką grę, ale w trybie sanboxu, po prostu przetrwać, pamiętać o jedzeniu, tlenie itd ;)
Trwa Wczytywanie