Informacje

Croteam zabiera się za Serious Sam 4!

4

Gry z cyklu Serious Sam dostępne są w tym tygodniu w ofercie Humble Bundle. Croteam chce w ten sposób pozyskać fundusze na stworzenie nowej gry z Poważnym Samem w roli głównej.

Croteam zabiera się za Serious Sam 4! - obrazek 1

"Wszystkie fundusze przekazane na konto Croteamu zostaną spożytkowane na nadchodzącą grę Serious Sam 4, najbardziej szaloną i najlepszą odsłonę w całym cyklu!" - taka notka pojawiła się na stronie Humble Bundle, na której w tym tygodniu można nabywać produkcje z Poważnym Samem w ramach cotygodniowej wyprzedaży.

Do tej pory gracze zakupili zestawy gier z serii Serious Sam za łączną kwotę ponad 220 tys. dolarów. Trudno jednak powiedzieć, ile z tej sumy trafi bezpośrednio do Croteamu. Nabywcy, jak zwykle zresztą, sami decydują, na co przeznaczyć wpłacane przez nich pieniądze, dzieląc je między producenta, organizacje charytatywne i pomysłodawców akcji.

Chorwacka ekipa na razie nie zdradziła żadnych bliższych informacji na temat Serious Sama 4. Powyższa grafika sugeruje jedynie, że premiera wstępnie planowana jest na przyszły rok. Możemy również zakładać, że informacja o planach dotyczących stworzenia tego tytułu została na stronie Humble Bundle zawarta po to, by wielbiciele Poważnego Sama, a tych przecież nie brakuje, chętniej wsparli akcję.

Wyprzedaż dopiero się rozpoczęła, czasu do namysłu jest więc jeszcze sporo.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
czaki222

No i bardzo fajnie, bo coś nie widać podobnych strzelanek. Albo po prostu jedynie Serious Sam z tego typu FPSów do mnie przemawia.

I dobrze, że wspomnieliściei o Humble Bundle.

Odpowiedz
G Crew_900

Serious sam 4 Before Second Encouter xD

Odpowiedz
G aTF-KUDLaTY666

No i to jest świetna wiadomość :D

Odpowiedz
G Muradin_07

> Serious sam 4 Before Second Encouter xD
Albo po prostu Third Encounter kończący całą historię Sama. To byłoby chyba najlepsze :D

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?