Persona 3 Portable i Persona 4 Golden na nowym materiale

Jakub Smolak
2022/12/20 15:00

Przypomnijmy, że tytuły zmierzają na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. W dniu premiery trafią do Game Passa.

O tym, że Persona 3 Portable i Persona 4 Golden doczekają się wersji dedykowanej współczesnym sprzętom, wiemy już od dawna. Twórcy postanowili nam jednak o tym przypomnieć, przy okazji dzieląc się nowym trailerem. Wideo znajdziecie poniżej.

Persona 3 Portable i Persona 4 Golden na nowym materiale

Co nowego w Persona 3 Portable i Persona 4 Golden?

Według zapewnień twórców w grach doczekamy się nie tylko odświeżonej oprawy graficznej, ale też znaczących usprawnień rozgrywki, np. różnych poziomów trudności, nowych wersji językowych oraz wygodnej opcji Suspended Save (czyli save w momencie przerwania rozgrywki; w poprzednich wersjach gier zapis był możliwy tylko w wyznaczonych punktach). Całość ma sprawić, że doznania płynące z rozgrywki będą komfortowe.

Wszyscy zainteresowani już teraz mogą złożyć zamówienia przedpremierowe dostępne dla edycji na Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Gry możecie kupić osobno lub w paczce. Warto wspomnieć jednak, że już w dniu premiery oba tytuły zasilą bibliotekę usługi Game Pass.

Na koniec przypomnijmy, że odświeżone wydania Persona 3 Portable i Persona 4 Golden zadebiutują na rynku już 19 stycznia, a gry będą dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!