Persona 3 Portable i Persona 4 Golden z datą premiery na PC i konsolach

Mikołaj Ciesielski
2022/10/10 07:30
1
0

Obie produkcje trafią również do usługi Xbox Game Pass.

Persona 3 Portable i Persona 4 Golden z datą premiery na PC i konsolach

Jeszcze w tym miesiącu na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch zadebiutuje Persona 5 Royal. To jednak nie koniec atrakcji dla fanów wspomnianej marki. Zgodnie z zapowiedzią na wymienione wyżej platformy zmierzają bowiem również Persona 3 Portable i Persona 4 Golden. Tymczasem firma Atlus postanowiła nie trzymać graczy dłużej w niepewności i ujawniła dokładną datę premiery produkcji na PC i „współczesnych konsolach”.

Persona 3 Portable i Persona 4 Golden zadebiutują na PC i konsolach na początku 2023 roku

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Persona 3 Portable zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch dokładnie 19 stycznia 2023 roku. Tego samego dnia na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch ukaże się także Persona 4 Golden. Warto również podkreślić, że obie produkcje – podobnie jak wspomniana na początku wiadomości Persona 5 Royal – będą dostępne w usłudze Xbox Game Pass.

Na koniec przypomnijmy, że Persona 3 Portable zadebiutowała na rynku w 2007 roku na PlayStation 2. Dwa lata później tytuł ukazał się również na PlayStation Portable. Persona 4 Golden ukazała się natomiast pierwotnie w 2012 roku wyłącznie na PlayStation Vita. W czerwcu 2020 roku produkcja doczekała się również wydania na PC.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Pajonk78
Gramowicz
10/10/2022 10:06

Tytuł newsa wprowadza w błąd: P4 Golden jest już na PC - to, że w tekście jest to wskazane to trochę dziwne - clickbait? :P