EA Sports UFC

Producent: EA Sports Wydawca: Electronic Arts Polska Premiera: 19.6.2014 Gatunek: sport Wersja językowa: EN Wydania tej gry: EA Sports UFC (edycja premierowa)

Składając zamówienie przedpremierowe na EA Sports UFC w sklepie gram.pl otrzymasz postać Bruce'a Lee w grze!

EA Sports UFC jest następcą serii UFC Undisputed. Gra została stworzona przez wewnętrzne studio EA i wydana przez koncern, który wykupił prawa do marki po upadku poprzedniego dystrybutora, firmy THQ.


EA Sports UFC charakteryzuje się realizmem, który objawia się w każdym aspekcie produkcji. System walki umożliwia zadawanie ciosów pod różnym kątem i o różnej sile, dzięki czemu możemy trafić w rozmaite części ciała naszego przeciwnika. Nasi oponenci mogą natomiast pochwalić się zaawansowaną sztuczną inteligencją, dzięki której dostosowują swój styl w zależności od przebiegu starcia.


EA Sports UFC to również wyjątkowo szczegółowa oprawa graficzna. Na szczególną uwagę zasługują sylwetki postaci wykonane z niezwykłą dbałością o detale oraz fakt, że zaobserwujemy na nich liczne zmiany w trakcie walki – gdy otrzymamy kilka ciosów w twarz, możemy być pewni, że wkrótce pojawią się na niej opuchnięcia, a nawet i krew. Wszystko to sprawia, że gra wygląda bardzo autentycznie.

EA Sports UFC