Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Bullet time na Androdzie - już za 3 dni premiera Max Payne Mobile!

Michał Ostasz
2012/06/11 19:50
15
0

Pierwsza odsłona serii Max Payne zadebiutowała już na urządzeniach z systemem iOS, teraz czas na podbój smartfonów i tabletów z Androidem na pokładzie. Nowojorski glina zaprowadzi na nich porządek już 14 czerwca!

Bullet time na Androdzie - już za 3 dni premiera Max Payne Mobile!

Po Max Payne Mobile możemy spodziewać się grafiki HD, poprawionych tekstur, integracji z Social Club oraz wsparcia dla standardowych kontrolerów USB. Zgodnie z zapewnieniami firmy Rockstar Games, która jest odpowiedzialna za tę konwersję, całość zaoferuje nam jeszcze lepsze doznania niż pecetowy oryginał z 2001 r.

Poniżej prezentujemy listę telefonów oraz tabletów, na których zdołacie odpalić Max Payne Mobile:

Telefony: Motorola Razr, Razr Maxx, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, Sony Walkman Z Series Media Player.

GramTV przedstawia:

Tablety: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, Dell Streak 7, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer, HTC Jetstream.

Za przenośne przygody Maksa zapłacicie 2,99$. Pamiętajcie, premiera już 14 czerwca.

Źródło: Rockstar Games

Komentarze
15
Henrar
Gramowicz
13/06/2012 14:48
Dnia 13.06.2012 o 14:32, DoMiNo1992 napisał:

Zaraz, zaraz, czy to nie miało wyjść na początku maja!?

Miało. I wyszło na iOS. W przypadku Androida Rockstar miał zająć się optymalizacją i stąd opóźnienie premiery.

DoMiNo1992
Gramowicz
13/06/2012 14:32

Zaraz, zaraz, czy to nie miało wyjść na początku maja!?

gracz_155
Gramowicz
13/06/2012 14:26
Dnia 13.06.2012 o 12:38, Slepy91 napisał:

Poza tym, że tamten ma dwa rdzenie, a sgs ma tylko jeden, to nie haha

Racja, nexus pomylił mi się z nexus one to on jest bliźniaczym telefonem dla SGS''a

Slepy91
Gramowicz
13/06/2012 12:38
Dnia 11.06.2012 o 20:07, gracz_155 napisał:

Niech to czemu na Samsung Galaxy Nexus jest a na SGS 1 już nie ma przecież prawie to takie same telefony :-/

Poza tym, że tamten ma dwa rdzenie, a sgs ma tylko jeden, to nie haha

Henrar
Gramowicz
12/06/2012 10:33

Skoro Xperia Play udźwignie tą grę, to cała reszta fonów o podobnych bebechach (np. SGS i SGS+, praktycznie cała rodzina Xperii 2011) również to uciągnie. Z GTAIII było tak samo.A potem jest wielkie zdziwienie, że na Androidzie jest wysoki wskaźnik piractwa...

Ichvander
Gramowicz
12/06/2012 03:40

Kurna Xperia Play ma nawet nieco gorsze bebechy niz moj Arc S a nie bede mogl pograc :/ bzdura.EDIT:@SinirNie wiem skad brac gry jesli nie z oficjalnego sklepu androida :P pod tym wzgledem jestem zielony niestety.

Sinir
Gramowicz
12/06/2012 00:41

Do nie znających się ludzi z SGSami i innymi potężnymi telefonami których nie ma na liście:gra zadziała bez problemu, skoro na dużo słabszych bebechach z Xperii Play powinna śmigać. Xperię dodali, bo Sony zapłaciło, więc musieli i pewnie zoptymalizują pod to grę, ale na SGSie też podziała. Naxus S też jest na liście z takim samym układem graficznym, także bez stresu.Pogram na SGS II jak go w końcu dorwę.

Reinvented
Gramowicz
12/06/2012 00:05

Bóg zapłac :3- > Sony Xperia PlayCena również nie za duża, więc z pewnością warto zakupić, i zobaczyć jak to kiedyś było :)

Zb4wiciel
Gramowicz
11/06/2012 22:02

Na Xperii Play w GTA 3 grać się dało...chociaż czasami potrafiło przyciąć i jak trzeba było precyzyjniej wycelować (np snajperką) to good luck. Mam nadzieję, że w Max Payne''ie lepiej napiszą obslugę touchpado-analogów...

twojambasador
Gramowicz
11/06/2012 20:55

Zagrałbym ale niestety telefon nie udźwignie. Szkoda.

Harrolfo
Gramowicz
11/06/2012 20:32

Wchodzę, myślę: O, na pewno kupię!Patrzę na listę telefonów - no tak, nie pogram...

SamFiniszer
Gramowicz
11/06/2012 20:20

Pewnie zrobią tak jak z GTA 3... Cholera też posiadam SGSa i się wkurzyłem chociaż się tego spodziewałem.

Jarden
Gramowicz
11/06/2012 20:20

Fajnie, na pewno kupię:)

gracz_155
Gramowicz
11/06/2012 20:07

Niech to czemu na Samsung Galaxy Nexus jest a na SGS 1 już nie ma przecież prawie to takie same telefony :-/

Trolowarzysz
Gramowicz