Zmiana darmowej gry PC w Epic Games Store. Tylko jeden prezent zamiast trzech

Radosław Krajewski
2024/02/17 10:45
0
0

Sklep nieoczekiwanie zmienił swoją ofertę darmowych gier na przyszły tydzień. Użytkownicy komputerów osobistych odbiorą tylko jeden prezent.

Tradycyjnie jak w każdy czwartek również w tym tygodniu Epic Games Store pozwolił odebrać następną darmową grę. Tym razem padło na Dakar Desert Rally, czyli ścigałkę wydaną w 2022 roku, którą możecie przypisać do swojego konta do następnego czwartku. Tego samego dnia sklep ujawnił swoją ofertę darmowych gier, które będą dostępne po wygaśnięciu poprzedniej okazji. Użytkownicy komputerów osobistych mieli odebrać aż trzy gry: Fallout, Fallout Tactics: Brotherhood of Steel i Fallout 2. Oferta została jednak wycofana i zastąpiona tylko jedną produkcją.

Zmiana darmowej gry PC w Epic Games Store. Tylko jeden prezent zamiast trzech

Epic Games Store – zmiana darmowej gry na przyszły tydzień

W przyszły czwartek nie odbierzemy więc trzech klasycznych odsłon postapokaliptycznej serii rozpoczętej przez Interplay Entertainment, a obecnie kontynuowanej przez Bethesdę. Klienci Epic Games Store będą musieli zadowolić się tylko jedną darmówką, którą jest Super Meat Boy Forever od studia Team Meat. Gra miała swoją premierę w 2020 roku.

GramTV przedstawia:

Powody zmiany darmowej gry na przyszły tydzień nie są znane. W przeszłości kilkukrotnie zdarzały się podobne sytuacje, gdzie Epic Games Store najpierw zapowiadał ofertę darmowych gier, a następnie ją zmieniał. Największym plusem tej zmiany jest możliwość wzbogacenia swojej kolekcji cyfrowych gier na platformie Epica o kolejny tytuł. Super Meat Boy Forever jeszcze nigdy wcześniej nie był oferowany za darmo, gdzie trzy klasyczne odsłony serii Fallout mogliśmy już raz odebrać w grudniu 2022 roku.

Darmowe Super Meat Boy Forever będzie dostępne w sklepie Epic Games od 22 lutego. Grę będzie można przypisać do swojego konta do 29 lutego.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!