Zło powraca! Dungeons 4 spodobało się graczom

Jakub Smolak
2023/11/12 10:00
0
0

Duchowy spadkobierca serii Dungeon Keeper ciągle ma to coś! Gra jest dostępna w Game Passie

Jeśli lata temu zagrywaliście się w Dungeon Keeper, to obok serii Dungeons z pewnością nie mogliście przejść obojętnie. Realmforge Studios regularnie dostarcza nowe odsłony strategii będącej duchowym spadkobiercą klasyków od Bullfrog Productions. Dungeons 4 jest już dostępne i wszystko wskazuje na to, że i tym razem deweloperzy stanęli na wysokości zadania.

Zło powraca! Dungeons 4 spodobało się graczom

Czy warto zagrać w Dungeons 4?

Dungeons 4 zadebiutowało na rynku 9 listopada i zbiera bardzo dobre oceny. Wyłącznie na Steam najnowsza produkcja Realmforge Studios doczekała się już ponad 230 recenzji, a zdecydowana większość z nich, bo aż 87%, to pozytywne opinie. Gracze w pierwszej kolejności zachwalają humor, który stoi na wysokim poziomie, a żarty naprawdę bawią. Sam model rozgrywki jest podobny do tego, co znamy z poprzednich odsłon, dlatego jeśli podobały Wam się wcześniejsze części serii, w Dungeons 4 również się odnajdziecie.

Zbuduj wygodny i przytulny loch, który będzie odpowiadał potrzebom twoich stworzeń. Wysyłaj potem te stworzenia do świata na powierzchni, aby uprzejmie przypomnieć dobrym ludziom, którzy tam mieszkają, że Największe Zło wciąż panuje na tych ziemiach. Gromadź swoje zło na nowe i dynamiczne sposoby, a następnie uwalniaj je w bujnych, zielonych lasach oraz równinach świata na powierzchni, aby ściągnąć go na mroczną stronę. Ale upewnij się, że twój loch jest dobrze zabezpieczony przez pułapki i broniony przez stworzenia, ponieważ ci nieznośni mieszkańcy świata na powierzchni nie pozostaną bezczynni, gdy będziesz zamieniać ich ziemie w prawdziwy raj dla Największego Zła – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec zaznaczmy, że Dungeons 4 jest dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Warto dodać, że już w dniu premiery tytuł zasilił bibliotekę usługi Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!