Zapowiedziano SteamWorld Build. Kolejna odsłona serii do sprawdzenia za darmo

Mikołaj Ciesielski
2023/01/24 07:25
0
0

Studio Thunderful ponownie zaskakuje.

Zapowiedziano SteamWorld Build. Kolejna odsłona serii do sprawdzenia za darmo

Dobre wieści dla wszystkich miłośników serii SteamWorld. Deweloperzy ze studia Thunderful zapowiedzieli wczoraj kolejną odsłonę wspomnianego cyklu, czyli SteamWorld Build. Twórcy postanowili ponownie zaskoczyć fanów marki i przygotowali strategię ekonomiczną, która łączy w sobie elementy city-buildera i zarządzania lochami. Opublikowano również pierwszy zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

SteamWorld Build zadebiutuje w 2023 roku na PC i konsolach

Zgodnie z zapowiedzią, SteamWorld Build zadebiutuje w tym roku na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Dokładna data premiery gry nie jest znana, ale gracze PC mogą już sprawdzić nadchodzącą produkcję studia Thunderful. Na platformie Steam dostępna jest bowiem wersja demonstracyjna.

Pod twoim miastem znajduje się opuszczona kopalnia. Chodzą słuchy, że jest pełna starożytnej technologii, która jest kluczem do ucieczki przed zbliżającą się zagładą. Wykorzystaj zasoby naturalne na powierzchni i obfite rudy znajdujące się w kopalni, aby rozbudować swoje miasto. Rozwijaj warunki mieszkaniowe, aby kolejni mieszkańcy przyłączyli się do kopania coraz głębszych szybów, odkrywania niezliczonych bogactw, a na koniec pomóż im wywieźć to wszystko z ich planety! – czytamy w opisie gry.

W SteamWorld Build ma pojawić się pięć map, które będą inspirowane poprzednimi odsłonami serii. Gracze będą mogli natomiast sprawdzić się swoje umiejętności na jednym z trzech poziomów trudności. To jednak nie koniec atrakcji dla fanów serii SteamWorld. Studio Thunderful posiada bowiem w zanadrzu jeszcze trzy nieujawnione projekty skierowane do miłośników marki. Tajemnicze produkcje mają zostać zaprezentowane w nadchodzących miesiącach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!