Zapowiedź GTA 6 już w maju? Fani wierzą, że coś wydarzy się w tym okresie

Radosław Krajewski
2023/04/24 16:20
0
0

Jak nie wtedy, to kiedy?

Rockstar Games nie może wiecznie trzymać graczy w niepewności i w którymś momencie studio będzie musiało odkryć karty dotyczące Grand Theft Auto VI. Niedawno siedzibę Take-Two Interactive, wydawcy serii GTA, odwiedził popularny YouTuber i dziennikarzy, który najwyraźniej został zaproszony, aby zobaczyć grę w akcji. To zrodziło spekulacje, że oficjalna zapowiedź gry odbędzie się już wkrótce. Niektórzy fani wierzą, że lepszej daty, niż w maju już nie będzie.

Zapowiedź GTA 6 już w maju? Fani wierzą, że coś wydarzy się w tym okresie

Oficjalna zapowiedź Grand Theft Auto VI już w maju?

Dokładnie 17 maja odbędzie się spotkanie inwestorów Take-Two Interactive. Firma będzie chciała wypaść jak najlepiej, aby zadowolić inwestorów wynikami z pierwszego kwartału bieżącego roku, ale także przedstawić plany na przyszłość. A przyszłość firmy to Grand Theft Auto VI.

GramTV przedstawia:

Fani uważają, że 17 maja Take-Two Interactive zdradzi pierwsze szczegóły o nadchodzącej grze Rockstar Games. Inni twierdzą, że oficjalna prezentacja GTA VI odbędzie się na kilka dni przed spotkaniem z inwestorami, aby firma zanotowała jeszcze lepsze wyniki na giełdzie.

Wszystko to jedynie spekulacje, więc nie warto przywiązywać się do tej daty pierwszej prezentacji Grand Theft Auto VI. Na potwierdzenie lub zaprzeczenie tych doniesień będziemy musieli poczekać do maja.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!