Zaginiony program z wyjątkowym odcinkiem Dragon Ball Z odnaleziony po 23 latach

Radosław Krajewski
2023/05/18 16:30
0
0

Najwięksi fani serii od dawna na to czekali.

Dawno, dawno temu, a dokładniej 7 maja 2000 roku na kanale Cartoon Network został wyemitowany jeden z odcinków JBVO, w którym Johnny Bravo spełniał marzenia dzieci, emitując odcinek ich ulubionego serialu. Konwencja programu polegała na przeczytaniu przez popularnego bohatera listów od dzieci, a następnie dzwoniąc do nich i przez chwilę rozmawiając, aby na końcu wyświetlić epizod kreskówki, które chciały obejrzeć. Jedna z dziewczynek bardzo chciała obejrzeć 104 odcinek Dragon Ball Z i Johnny Bravo spełnił jej życzenie, ale w nietypowy sposób.

Zaginiony program z wyjątkowym odcinkiem Dragon Ball Z odnaleziony po 23 latach

Program Johnny’ego Bravo z odcinek Dragon Ball Z odnaleziony po ponad 20 latach

Trwający około 25 minut epizod był zdecydowanie za długi, aby wyświetlić go w całości w programie, który sam tyle trwał. Producenci programu jednak nie zniechęcili się nietypową prośbą dziewczynki i zmieścili w ramówce odcinek Dragon Ball Z. Jednak aby się to udało, został on puszczony w dużym przyśpieszeniu.

GramTV przedstawia:

Wspominany odcinek JBVO długo nie był nigdzie dostępny, aż przed kilkoma dniami pojawił się w serwisie Internet Archive w całości. Od 13 minuty i 8 sekundy możecie zobaczyć wspomniany fragment, w której kilkuletnia Jennifer i reszta widzów otrzymała możliwość ponownego obejrzenia walki Goku z Friezą.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!