YouTuber miał dość czekania na GTA 6. Stworzył własną grę w 150 dni i wygląda ona świetnie

Radosław Krajewski
2023/03/28 15:40

Czego to nie zrobią zdesperowani fani.

Rockstar Games nie śpieszy się z pierwszą zapowiedzią Grand Theft Auto VI. Z tego względu fani serii mają ręce pełne roboty i tworzą najróżniejsze projekty, które pozwolą im kreatywnie spędzić czas w oczekiwaniu na premierę gry. Niedawno do sieci trafiło porównanie fanowskiej mapy GTA VI z GTA V, która zwiastuje dużo więcej obszarów do zwiedzania w nowej odsłonie, niż w tej wydanej pierwotnie w 2013 roku. Ciekawym projektem pochwalił się również YouTuber prowadzący kanał 12th Hour. Przed kilkoma dniami opublikował film, w którym zaprezentował swoje własne GTA VI.

YouTuber miał dość czekania na GTA 6. Stworzył własną grę w 150 dni i wygląda ona świetnie

YouTuber stworzył własne GTA VI w oczekiwaniu na premierę gry Rockstara

YouTuber podjął się ambitnego zadania, aby stworzyć własną szóstą odsłonę Grand Theft Auto w zaledwie 150 dni. Nie miała być to jednak pełna produkcja, którą mógłby udostępnić w sieci, ale krótka, grywalna prezentacja tego, jak on sam wyobraża sobie GTA VI od Rockstara. Do stworzenia gry wykorzystał Unreal Engine 5, Blendera i kupione assety, które następnie zmodyfikował do swoich potrzeb.

Aby zaoszczędzić czas, YouTuber kupił dwa modele postaci, a także motocykle i samochody. 12th Hour jest wielkim fanem jednośladów i na potrzeby prezentacji stworzył scenkę przerywnikową, w której bohaterka jedzie autostradą zmierzając do wirtualnego Miami (zobaczycie ją w 3 minucie i 8 sekundzie). W grze nie zabraknie również latania odrzutowcem, a także policyjnych pościgów.

GramTV przedstawia:

Na samym końcu pierwszego filmu możemy zobaczyć, jak prezentuje się pieczołowicie przygotowane wnętrze domu. YouTuber zadbał o najróżniejsze szczegóły, których jakość oprawy graficznej robi wrażenie. Szczególnie garaż bohaterki, który wypełniony jest najróżniejszymi pojazdami.

W przyszłości pojawią się kolejne odcinki ujawniające szczegóły 150-dniowej pracy YouTubera nad swoją własna wersję GTA VI. Projekt prezentuje się naprawdę obiecująco i szkoda, że to wyłącznie prototyp, który nie trafi do graczy.

Komentarze
1
Crad999
Gramowicz
28/03/2023 19:16

E, co to za clickbait.

Jeżeli już coś stworzył to nie grę tylko mockup zwiastuna.