Microsoft zapowiedział Xbox Series X Diablo IV Bundle. Znamy cenę zestawu

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/30 19:30

Microsoft oficjalnie zapowiedział zestaw Xbox Series X – Diablo IV Bundle. Niestety, nie mamy tutaj do czynienia z odświeżoną wizualnie konsolą

Choć wielu graczy miało nadzieję na to, że Microsoft postanowi wydać specjalną edycję konsoli Xbox Series X z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery gry Diablo IV. Jeżeli należeliście do tej grupy, to mamy dla Was niezbyt dobre wieści.

Microsoft zapowiedział Xbox Series X Diablo IV Bundle. Znamy cenę zestawu

Microsoft zapowiada Diablo IV Bundle z Xboksem Series X

Przedstawiciele amerykańskiej korporacji oficjalnie zapowiedzieli zestaw Diablo IV Bundle, który najzwyczajniej w świecie zawiera konsolę oraz grę. Sprzęt wygląda jednak… no, tak, jak zwykle. A szkoda, bo jestem pewien, że wielu graczy skusiłoby się na czerwonokrwistą edycję z unikalnym malowaniem – czy coś w tym stylu.

Microsoft zapowiada Diablo IV Bundle z Xboksem Series X, Microsoft zapowiedział Xbox Series X Diablo IV Bundle. Znamy cenę zestawu

GramTV przedstawia:

Jeżeli jednak jesteście zainteresowani, zestaw zadebiutuje 6 czerwca i został wyceniony na 2719 złotych. Po zakupieniu tzw. bundle pack otrzymamy pakiet cyfrowych przedmiotów do Diablo IV oraz innych gier od Blizzard Entertainment.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra Diablo IV zadebiutuje na rynku 6 czerwca bieżącego roku na wspomnianych platformach sprzętowych. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!