Xbox Game Pass z grą niespodzianką. Nowy tytuł trafił do usługi bez zapowiedzi

Mikołaj Ciesielski
2023/05/19 08:05
0
0

Produkcja może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” ocenami na platformie Steam.

Kilka dni temu poznaliśmy ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę maja. Okazuje się jednak, że Microsoft zadbał również o małą niespodziankę. Wczoraj – 18 maja – w usłudze amerykańskiej pojawiła się bowiem gra, której na próżno szukać na opublikowanej na początku tygodnia liście nowości. Ponadto wspomniana produkcja trafiła w ręce abonentów giganta z Redmond w dniu swojej konsolowej premiery.

Xbox Game Pass z grą niespodzianką. Nowy tytuł trafił do usługi bez zapowiedzi

Supraland: Six Inches Under już dostępne w Xbox Game Pass

Mowa tutaj oczywiście o Supraland: Six Inches Under, czyli przygodowa gra akcji FPP będąca kontynuacją ciepło przyjętego Supraland z 2019 roku. Dostępny w usłudze Xbox Game Pass sequel – podobnie jak poprzednia część – również może pochwalić się masą dobrych opinii. Najnowsza produkcja studia Supra Games posiada obecnie na Steam „przytłaczająco pozytywne” oceny, ponieważ na ponad 2 tysiące recenzji, aż 97% z nich chwali wspomniany tytuł.

To miało być małe DLC do Supralandu, ale wymknęło się trochę spod kontroli i z czasem stawało się coraz bardziej ambitne. Zamiast 3 miesięcy, zajęło nam to 27 miesięcy. Ten dodatek można uznać za "Supraland 1.5", ponieważ nadal jest w nim wiele rzeczy z pierwszej gry, ale jednocześnie jest to nowy świat z mnóstwem nowych mechanik – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Supraland: Six Inches Under zadebiutowało w styczniu ubiegłego roku wyłącznie na PC. Wczoraj natomiast produkcja studia Supra Games ukazała się również na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S oraz – jak wspomnieliśmy wyżej – niespodziewanie trafiła do usługi Xbox Game Pass. Deweloperzy pracują obecnie także nad wersją na Nintendo Switch.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!