Xbox Game Pass z dwiema grami niespodziankami. Microsoft pozytywnie zaskakuje

Mikołaj Ciesielski
2023/11/30 07:35
0
0

Bez wcześniejszych zapowiedzi usługa amerykańskiej firmy została wzbogacona o dwa dodatkowe tytuły.

Oferta Xbox Game Pass na drugą połowę listopada była dość skromna, bo składała się tylko z trzech produkcji. Abonenci Microsoftu otrzymali jednak same premierowe tytuły. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Amerykańska firma postanowiła bowiem sprawić swoim subskrybentom miłą niespodziankę i bez żadnych zapowiedzi rozbudować wspomnianą usługę o dwie dodatkowe gry.

Xbox Game Pass z dwiema grami niespodziankami. Microsoft pozytywnie zaskakuje

Remnant 2 oraz Remnant: From The Ashes w Xbox Game Pass. Microsoft sprawił miłą niespodziankę

Dziś w nocy Microsoft niespodziewanie udostępnił w Xbox Game Pass i PC Game Pass dwie produkcje. Pierwszą z nich jest Remnant: From The Ashes – kooperacyjna trzecioosobowa strzelanka z elementami RPG i survivalu, w której gracze trafiają do postapokaliptycznego świata opanowanego przez potwory. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcją Gunfire Games mogą cieszyć się zarówno abonenci korzystający z konsol Xbox, jak i komputerów osobistych.

Drugim tytułem, który niespodziewanie trafił do Xbox Game Pass i PC Game Pass, jest natomiast Remnant 2 – kontynuacja opisanej wyżej produkcji od studia Gunfire Games. Sequel Remnant: From The Ashes odniósł spory sukces, który zaskoczył nawet samego wydawcę. Wspomniany tytuł w zaledwie tydzień od premiery osiągnął bowiem sprzedaż na poziomie miliona egzemplarzy. Teraz – jak się okazuje – z udaną strzelanką będą mogli zapoznać się także abonenci Microsoftu.

GramTV przedstawia:

Na koniec pragniemy zaprosić również zainteresowanych grą Remnant: From The Ashes do lektury: Recenzja gry Remnant: From the Ashes i dodatku Swamps of Corsus. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat kontynuacji wspomnianej produkcji studia Gunfire Games, to koniecznie przeczytajcie: Recenzja Remnant 2 – najważniejsze, aby oddać dwa dobre skoki…

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!