Xbox Game Pass i kolejne porządki w bibliotece. Usługę opuszczą dziś dwie gry

Mikołaj Ciesielski
2024/02/29 11:00
0
0

Abonenci Microsoftu będą musieli pożegnać się dzisiaj z kolejnymi tytułami.

Xbox Game Pass i kolejne porządki w bibliotece. Usługę opuszczą dziś dwie gry

Kilka dni temu przedstawiliśmy Wam wstępną listę nowych gier, które pojawią się w Xbox Game Pass w marcu 2024 roku. Koniec miesiąca to z kolei czas, w którym usługę Microsoftu opuszczają wybrane produkcje. Nie inaczej jest również tym razem. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami abonenci amerykańskiej firmy stracą dziś dostęp do dwóch tytułów.

Na liście gier zaplanowanych do usunięcia z Xbox Game Pass znajdziemy m.in. Soul Hackers 2, czyli cyberpunkowe jRPG opracowane przez deweloperów ze studia Atlus. Wspomniana gra jest kontynuacją Devil Summoner: Soul Hackers, a oba tytuły należą do cyklu Shin Megami Tensei. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat rzeczonej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: W cyberpunkowym lochu - recenzja Soul Hackers 2.

GramTV przedstawia:

Jak wspomnieliśmy wyżej, z biblioteki Xbox Game Pass znikną dziś łącznie dwa tytuły. Drugą produkcją zaplanowaną do usunięcia z usługi Microsoftu jest Madden NFL 22. Nie będzie to jednak duża strata dla abonentów amerykańskiej firmy, ponieważ subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i EA Play otrzymali dostęp do Madden NFL 24, czyli najnowszej odsłony popularnego cyklu skierowanego do fanów futbolu amerykańskiego.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (luty 2024):

  • 29 lutegoMadden NFL 22 (konsole Xbox i PC);
  • 29 lutegoSoul Hackers 2 (konsole Xbox, PC, chmura).
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!