Otwarte beta-testy gry World War 3 z wieloma problemami. Narzekania graczy

Wincenty Wawrzyniak
2022/10/01 19:00
4
0

W miniony czwartek gra World War 3 przeszła na model free-to-play w ramach otwartych beta-testów. Nie jest jednak kolorowo.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pod koniec ubiegłego miesiąca – 29 września – rozpoczęły się otwarte beta-testy polskiej gry World War 3 od studia The Farm 51. Z tej okazji produkcja przeszła na model free-to-play. Zainteresowanie tytułem jest całkiem spore, ale równie spora ilość graczy spotkała się z licznymi problemami, które dosłownie uniemożliwiają rozgrywkę. Większość osób skarży się przede wszystkim na oficjalnego klienta oraz system matchmakingu.

Otwarte beta-testy gry World War 3 z wieloma problemami. Narzekania graczy

Otwarta beta World War 3 z problemami

Według doniesień, pobieranie plików gry przy wykorzystaniu wspomnianego klienta trwa wiele godzin z powodu słabego wykorzystania łącza. Co więcej, na platformie Steam czas pobierania poprzez launcher wliczany jest do czasu gry, co w wielu przypadkach uniemożliwia wystosowanie prośby o zwrot pieniędzy. Oprócz tego bolączką jest błąd autoryzacji po wejściu do gry, który całkowicie uniemożliwia rozpoczęcie rozgrywki – zazwyczaj udaje się to dopiero po kilku próbach. Długo trwa także wyszukiwanie meczów.

Symulator błędu autoryzacyjnego i kolejek .... Naprawdę nie dało się stworzyć dobrego sprawnego systemu logowania ?? nie mam problemu z kolejkami ale jeżeli odpalam grę i po raz enty widzę błąd autoryzacyjny po czym komunikat zresetuj grę .... to po prostu jakiś żart . ja rozumie open beta ale chociaż takie minimum jak logowanie powinno chodzić sprawnie . na 6h prób logowania 20 minut grania i zawieszenie się gry gdzie pomaga tylko menadżer zadań .

(castiel18k)

Zalecane wymagania sprzętowe nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
Czas pobierania przez tego ich klienta jest wliczany do czasu gry dlatego tracicie możliwość zwrotu pieniędzy.

(Tytu$ B0MBA)

GramTV przedstawia:

Aby zrozumieć powagę sytuacji, wystarczy spojrzeć na ostatnie recenzje gry w sklepie Steam, które aktualnie znajdują się w kategorii w większości negatywne. Wszystkie opinie są mieszane – 59% z 33 715 recenzji to opinie pozytywne, ale znacząca większość z nich pojawiła się przed rozpoczęciem otwartej bety.

Komentarze
4
Kafar
Gramowicz
02/10/2022 00:41

Dla mnie ta gra od kiedy ją pierwszy raz ujrzałem na jakimś streamie, wyglądała jak jakiś przekręt :) Nie wiem dlaczego, taki vibe z niej bije :) jak by była do kopania kryptowalut w tle :D

dariuszp
Gramowicz
01/10/2022 20:52

Mnie to rozwala że zamiast pobrać grę przez Steam to pobierasz jakiś badziewny klient który pobiera klienta 10x wolniej. 

Ta gra zawsze była skopana i zawsze miała tonę problemów więc kompletnie nie rozumiem co ludzie myśleli że się zmieni.

Valve kasę im zwróci tylko zamiast przez szybki zwrot, muszą przejść przez normalny support.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
01/10/2022 19:41

Za co ci ludzie chcą zwrot pieniędzy ? Za wcześniejszy dostęp do otwartej bety, który sobie dobrowolnie kupili ? Chyba ich pogrzało.
Trwa Wczytywanie