World of Warcraft: Dragonflight z datą premiery. Zobaczcie nowy zwiastun

Maria Wawrzyniak
2022/09/30 15:20

Blizzard Entertainment ujawniło datę premiery rozszerzenia Dragonflight do gry World of Warcraft za pomocą nowego zwiastuna.

Choć o rozszerzeniu Dragonflight do gry World of Warcraft wiemy już od kilku miesięcy, przedstawiciele studia Blizzard Entertainment dopiero teraz zdecydowali się ujawnić datę premiery dodatku za pomocą zwiastuna na silniku produkcji. Dowiedzieliśmy się, że rozszerzenie zadebiutuje 28 listopada bieżącego roku. Ujawniono również, że pierwszy sezon rozpocznie się 12 grudnia – wówczas do gry dodany zostanie nowy rajd o nazwie Vault of the Incarnates. Poniżej możecie znaleźć wspomniany trailer.

World of Warcraft: Dragonflight nadchodzi

Dla przypomnienia: główną atrakcją rozszerzenia będzie możliwość wcielenia się w draktyrów (ang. dracthyr), czyli pewnego rodzaju kombinację klasy postaci z rasą. Drugim kluczowym elementem dodatku jest, jak wskazuje sama jego nazwa, latanie na smokach. Gracze będą mogli personalizować je według osobistych preferencji podczas pobytu na Smoczych Wyspach (Dragon Isles). Oprócz tego pojawią się oczywiście nowe lochy, nowy system talentów oraz aż cztery strefy do eksploracji: Waking Shores, Ohn’ahran Plains, Azure Span oraz Thaldraszus. Zainteresowanych pełną listą nowości zapraszamy tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!