Wo Long: Fallen Dynasty będzie takim samym wyzwaniem dla wszystkich graczy

Mikołaj Ciesielski
2022/09/26 09:10
0
0

Gra otrzyma jeden poziom trudności, ponieważ twórcom zależy, by każdy użytkownik miał do czynienia z jednakowym doświadczeniem.

Wo Long: Fallen Dynasty będzie takim samym wyzwaniem dla wszystkich graczy

Wo Long: Fallen Dynasty – nowe RGP akcji od twórców serii Nioh – powinno zadebiutować na rynku za kilka miesięcy. W ostatnich dniach posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series X/S mieli okazję testować produkcję za sprawą wersji demonstracyjnej. W sieci pojawiły się natomiast obszerne fragmenty rozgrywki ze wspomnianego tytułu. Tymczasem Masaaki Yamagiwa – producent gry – udzielił niedawno wywiadu, w którym ujawnił, że w przypadku Wo Long: Fallen Dynasty wszyscy gracze zmierzą się z jednakowym wyzwaniem.

W Wo Long: Fallen Dynasty znajdziemy jeden poziom trudności, bo zdaniem twórców to „dobry” pomysł

Yamagiwa został zapytany, czy w Wo Long: Fallen Dynasty znajdziemy jakiekolwiek ułatwienia, dzięki czemu sam tytuł stanie się bardziej przystępny. Przedstawiciel Team Ninja poinformował jednak, że dobrze” mieć jeden poziom trudności, ponieważ wówczas wszyscy gracze mają do czynienia z takim samym doświadczeniem, a po pokonaniu różnego rodzaju trudności mogą poczuć satysfakcję.

Deweloperom zależy natomiast, by dać graczom wiele swobody i możliwości, dzięki którym będą mogli uporać się z danym wyzwaniem. Twórcy wierzą, że dzięki takiemu podejściu użytkownicy będą chętnie wymieniać się swoimi doświadczeniami z innymi graczami i wyjaśniać, w jaki sposób uporali się z konkretnym wyzwaniem.

To naprawdę ważny, by utrzymać wyzwanie na takim samym poziomie i dać graczom różne sposoby na jego pokonanie. Wo Long nie jest łatwą produkcją, ale pracujemy nad tym, by użytkownicy mieli jak najwięcej swobody i mogli grać oraz pokonywać przeszkody na swój własny sposób – mówi Yamagiwa.

GramTV przedstawia:

Producent wspomniał, że jedną z rzeczy, która może pomóc graczom w walce z potężniejszymi przeciwnikami, jest system Morale, o których wspominano już jakiś czas temu. Po pokonaniu każdego oponenta postać gracza będzie stawiać się coraz silniejsza, a pokonanie bardziej wymagających przeciwników znacząco zwiększy wspomniany wskaźnik. W ten sposób będzie można przygotować się na starcie z trudnymi wrogami.

Yamagiwa podkreśla także, że w Wo Long: Fallen Dynasty nie zabraknie klasycznego rozwoju postaci, dzięki czemu postać gracza wraz z postępem będzie silniejsza. Gra zaoferuje również tryb sieciowy, w którym użytkownicy będą mogli zaprosić do zabawy aż dwójkę znajomych i wspólnie z nimi stawić czoła wyzwaniom.

Na koniec przypomnijmy, że Wo Long: Fallen Dynasty zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach na początku 2023 roku. Tytuł w dniu premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!