Wiedźmin 3 błyszczy na nowych materiałach z aktualizacji na PC, PS5 i XSX/S

Radosław Krajewski
2022/12/07 12:45

CD Projekt RED podzielił się kolejnymi oficjalnymi materiałami z aktualizacji gry, które prezentują wysoki poziom oprawy graficznej tytułu.

Wielkimi krokami zbliża się darmowa aktualizacja do Wiedźmina 3: Dziki Gon na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeszcze pod koniec listopada CD Projekt RED zaprezentował pierwsze fragmenty rozgrywki z ulepszonej wersji gry, na której mogliśmy zobaczyć, jak nowa oprawa graficzna siedmioletniej gry prezentuje się w akcji. Nie wszyscy jednak zauważyli różnicę i byli gracze, którzy narzekali na brak widocznych zmian. Aby jeszcze bardziej podkreślić wizualne zmiany Wiedźmina 3, studio zaprezentowało nowe screeny pochodzące ze wszystkich platform, na których wkrótce pojawi się aktualizacja.

Wiedźmin 3 błyszczy na nowych materiałach z aktualizacji na PC, PS5 i XSX/S

Najnowsze oficjalne materiały prezentują next-genowego Wiedźmina 3 na PC, PS5 i XSX/S. W poniższej galerii możecie zobaczyć kilka tych samych ujęć uchwyconych na różnych platformach. Poszczególne wersje różnią się detalami, ale na wszystkich Wiedźmin 3 wygląda lepiej, niż do tej pory. Szczególne wrażenie robi dopracowane modele i tekstury postaci, w tym Geralta oraz Yennefer. Wszystkie nowe materiały zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że aktualizacja dla Wiedźmina 3 zadebiutuje już 14 grudnia. Update będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy gry na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Wiedźmin 3 – next-gen update na nowych materiałach

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
07/12/2022 14:46

Wiedźmin dostanie jakieś koreańskie katany, szkoda że nie rynsztunek Żebrowskiego, ale close enough.