Warhammer 40,000: Darktide – wkrótce ruszą zamknięte testy beta. Spróbujecie się zapisać?

Smolak
2022/09/21 09:15

Chętnych z pewnością będzie wielu, ale nie zaszkodzi spróbować.

Ekipa deweloperów z Fatshark zaprasza do wzięcia udziału w zbliżających się zamkniętych testach beta gry Warhammer 40,000: Darktide. Odbędą się one w dniach 14-16 października i przeznaczone są wyłącznie dla użytkowników PC. Jeśli z wypiekami czekacie na tę produkcję i już teraz chcielibyście przekonać się, co przygotowali dla Was twórcy, to spróbujcie swoich sił w zapisach. Zrobicie to tutaj, a my życzymy Wam powodzenia.

Warhammer 40,000: Darktide – wkrótce ruszą zamknięte testy beta. Spróbujecie się zapisać?

Na Warhammer 40,000: Darktide czeka masa fanów poprzednich gier studia

Zachęcamy również do zapoznania się z trailerem opublikowanym podczas minionego Gamescom 2022. Jeśli jeszcze nie mieliście styczności z produkcjami autorstwa Fatshark, to z pewnością przybliży Wam on, czego należy się spodziewać po twórcach Warhammer: End Times – Vermintide i Warhammer: Vermintide 2.

Warhammer 40,000: Darktide jest kooperacyjną pierwszoosobową strzelanką, w której jednocześnie bawić może się czterech graczy. Akcja produkcji ma miejsce w mieście-roju Tertium, na planecie Atoma Prime, gdzie władzę próbuje przejąć Admonition – kult szalonych heretyków. Użytkownicy muszą więc stawić czoła Chaosowi i uchronić mieszkańców planety przed zagładą.

Na koniec przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Darktide ukaże się na PC 30 listopada. Warto wspomnieć, że produkcja trafi również na konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S. Twórcy ciągle nie potwierdzili oficjalnej daty premiery wersji na te sprzęty. Wiadomo jedynie, że tytuł ukaże się na sprzętach Microsoftu „wkrótce po” premierze na PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!