Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters – wieści dla koneserów

Smolak
2022/03/31 10:30

Zagorzali fani uniwersum Warhammer 40k z pewnością ucieszą się na tę wiadomość.

Wydawca – Frontier Foundry – sprawujący pieczę nad Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters, podzielił się ciekawostką, która może zainteresować fanów pierwotnego Warhammer 40,000: Chaos Gate. Przypomnijmy, że oryginalna odsłona gry pojawiła się na rynku w 1998. Twórcy uczynili drobny ukłon w stronę klasyki i zdecydowali się przenieść do swojej produkcji jeden z utworów.

Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters – wieści dla koneserów

Mowa tutaj o kompozycji Ultramarine Chant. Oczywiście, została ona w odpowiedni sposób odświeżona, a finalnego dzieła możecie posłuchać poniżej. Autorem nowej wersji jest Doyle W. Donehoo, który wcześniej komponował soundtrack do takich gier jak: Warhammer 40,000: Dawn of War 2, Space Hulk: Deathwing and Battlefleet: Gothic Armada. Muzyka okraszona została wideo prezentującym żołnierzy z szeregów Space Marines.

Dodatkowo jeśli zdecydujecie się złożenie zamówienia w formie pre-order, w edycji Castellan Champion, to w dniu premiery otrzymacie dostęp do całego soundtracku. Na koniec przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters zadebiutuje na rynku 5 maja, a gra będzie dostępna wyłącznie na PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!