W tej grze strategicznej przejmiemy stery nad głównym studiem w Hollywood

Patrycja Pietrowska
2024/06/06 10:30
0
0

Hollywood Animal możemy już wypróbować w ramach wersji demonstracyjnej.

Pojawiły się dobre wieści dla miłośników gier o zarządzaniu. Hollywood Animal to bowiem nowa gra strategiczna, która przenosi graczy do ery początków kina dźwiękowego i pozwala zarządzać wytwórnią filmową na własnych warunkach. Co najważniejsze, można już bezpłatnie wypróbować tytuł w ramach wersji demonstracyjnej.

W tej grze strategicznej przejmiemy stery nad głównym studiem w Hollywood

Hollywood Animal z wersją demo. Zarządzanie wytwórnią filmową na początku ery kina dźwiękowego

Zainteresowani przemysłem filmowym mogą zwrócić uwagę na nową grę strategiczną z elementami city-buildera pod tytułem Hollywood Animal. Produkcja pozwala wcielić się w rolę szefa wytwórni filmowej, który w obliczu różnorodnych wyzwań musi podejmować trudne wybory. W grze nie zabraknie możliwości stawiania budynków czy konieczności zarządzania zasobami, jednak jak zapewniają twórcy, „to tylko zewnętrzna powłoka”.

Gracze mogą poprowadzić wytwórnię według własnego uznania – można stworzyć ogromne studio produkujące wielkie hity stworzone na podstawie utartego schematu, ale także małe, bardziej awangardowe miejsce. W Hollywood Animal będziemy dbać o proces powstawania filmu od przygotowania scenariusza, po dystrybucję w kinach i udział w rozdaniach nagród.

GramTV przedstawia:

Jednak to nie koniec obowiązków szefa – dyrektor musi bowiem negocjować z gwiazdami, reżyserami i scenarzystami, decydując również o tym, czy zapłaci im więcej kosztem swojego majątku, czy spróbuje ich szantażować niewygodnymi informacjami, które udało się pozyskać. Całość utrzymana jest w stylistyce adekwatnej do ponurego obrazu pełnego konfliktów show-biznesu.

Spełnij swoje marzenia lub zniszcz czyjeś. Przejmij ster głównego studio w Hollywood na początku ery kina dźwiękowego i poprowadź je przez dekady kreatywnych osiągnięć i blasku, rozpusty i ciemnych uczynków, trudnych wyborów i nieprzyjemnych kompromisów. – głosi opis gry Hollywood Animal na platformie Valve.

Zainteresowani tytułem mogą już wypróbować bezpłatną wersję demonstracyjną Hollywood Animal dostępną na platformie Steam. Dokładna data premiery pozostaje tajemnicą, choć produkcja ma zadebiutować jeszcze w 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!