W Electrician Simulator odpowiemy za źle wykonaną robotę. Dziś premiera

DK
2022/09/21 14:40

Twórcy pokazali zwiastun.

Ostatnio wyszło parę symulatorów. Wczoraj pisaliśmy chociażby o debiucie Construction Simulator, który pozwala na wykonywanie robót budowlanych w niezapomnianych sceneriach inspirowanych krajobrazami USA i Niemiec. Z kolei dziś ma miejsce premiera Electrician Simulator od katowickiego dewelopera Take IT Studio!. Tytuł będzie dostępny na Steamie już za parę chwil, a tymczasem w internecie można obejrzeć premierowy zwiastun. Wideo, na którym widać, czego mniej więcej można spodziewać się po rozgrywce, publikujemy na samym dole.

W Electrician Simulator odpowiemy za źle wykonaną robotę. Dziś premiera

W tytule wcielamy się w postać elektryka i wykonujemy przeróżne zlecenia dla klientów bez obawy, że popieści nas prąd. Tu trzeba coś zamontować, tam wymienić – i tak się ten biznes kręci. W opisie gry na platformie Valve czytamy:

Wykonuj drobne naprawy, począwszy od wymiany gniazdek i żarówek, po montaż kompleksowych systemów w domach klientów, naprawę sprzętu czy zwyczajne ułożenie przewodów. Usiądź i zrelaksuj się przed komputerem jako wirtualny elektryk, i to wszystko bez ryzyka porażenia prądem! Naucz się tajników zawodu i zostań najlepszym profesjonalistą w mieście!

GramTV przedstawia:

Przed wyruszeniem do klientów musimy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, a zadanie trzeba wykonać fachowo – co ciekawe, za odwalenie fuszerki mamy ponieść odpowiedzialność. W opisie gry czytamy, że "z klientami lepiej nie zadzierać", co brzmi dość złowieszczo. Na pewno lepiej nie dowiedzieć się na własnej skórze, co to znaczy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!