Construction Simulator debiutuje na PC i konsolach. Zobaczcie premierowy trailer

DK
2022/09/20 19:20

Gra oferuje 90 zadań na mapach inspirowanych krajobrazami USA i Niemiec.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nowa część serii Construction Simulator debiutuje dziś na rynku. Produkcja od weltenbauer. Software Entwicklung GmbH jest dostępna na pecetach i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X. Trailer z wersji na PlayStation publikujemy na samym dole.

Construction Simulator debiutuje na PC i konsolach. Zobaczcie premierowy trailer

W nowym CS wcielamy się w pracownika budowy i wykonujemy przeróżne zadania, których mamy w sumie ponad 90. Mapy są wzorowane na krajobrazach USA i Niemiec. W opisie gry na Steamie czytamy:

Każda mapa ma swoją własną kampanię, w której posiadasz własną firmę budowlaną. Zaczynając od zera, ale ze wsparciem swojego mentora Hape'a, otrzymujesz coraz większe i ciekawsze zadania, dzięki którym możesz rozwijać swoją firmę i rozbudowywać flotę. Spotkasz też różnych klientów, którzy będą dla ciebie wyzwaniem. Zadania, takie jak renowacja portu w celu przyciągnięcia większej liczby turystów lub pomoc w odbudowie borykającego się z problemami śródmieścia, wymagają pełni twoich umiejętności.

GramTV przedstawia:

Przede wszystkim operujemy tu przeróżnymi pojazdami. Poza maszynami od firm Caterpillar, CASE i BELL, które kojarzą osoby zaznajomione z serią, w nowej odsłonie pojawiły się też licencje pojazdów DAF i Doosan. W sumie możemy zasiąść za kierownicą ponad 70 pojazdów. A poza rozbudowanym trybem dla pojedynczego gracza tytuł oferuje rozgrywkę multi dla maksymalnie czterech osób.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!