W Convergence: A League of Legends Story wcielimy się w młodego Ekko

Jakub Smolak
2023/02/16 13:00
0
0

Kolejna interesująca propozycja dla fanów uniwersum League of Legends.

Fani League of Legends mieli swoje małe święto. Riot Forge podczas specjalnej prezentacji zapowiedziało trzy tytuły, których akcja będzie rozgrywać się w słynnym uniwersum. Wcześniej informowaliśmy Was o The Mageseeker: A League of Legends Story i Song of Nunu: A League of Legends Story. Trzecim z zaprezentowanych tytułów jest Convergence: A League of Legends Story.

W Convergence: A League of Legends Story wcielimy się w młodego Ekko

Convergence: A League of Legends Story powinno zaciekawić fanów dynamicznych platformówek

Convergence: A League of Legends Story to propozycja od studia Double Stallion. Gra będzie przygodówką 2D z modelem rozgrywki stawiającym na mechaniki typowe dla platformówek. W ramach kampanii single-player wcielimy się w postać młodego Ekko, który będzie odkrywał i przemierzał niesamowite miasto Zaun. Na wyróżnienie zasługuje również przepiękna oprawa graficzna.

„Zagraj jako młody Ekko i w pełni wykorzystaj potencjał drzemiący w uwielbianym przez fanów bohaterze League. Odkryj rozmaite scenerie, przemierzając je w stylu parkour. Ulepszaj najróżniejsze umiejętności bojowe i temporalne, aby pokonać całą plejadę wrogów grasujących w Zaun” – czytamy w opisie gry na Steam.

Convergence: A League of Legends powinno ukazać się na rynku latem, a gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!