Visions of Mana na zwiastunie premierowym. Wiemy kiedy zadebiutuje nowa gra Square Enix

Krzysztof Żołyński
2024/06/13 18:00
0
0

Square Enix ogłosiło oficjalną datę premiery Visions of Mana, a przy okazji zaprezentowało nowy zwiastun, dzięki któremu można zobaczyć spore fragmenty gameplayu.


Nowy zwiastun ujawnia nowe grywalne postacie i funkcjonalności, z których gracze skorzystają w podczas swojej ekscytującej podróży. W Visions of Mana gracze będą mogli podczas bitwy zbudować własną drużynę, a trakcie rozgrywki istnieje możliwość przełączania się między pięcioma grywalnymi postaciami. Te grywalne postacie to Val, Careena, Morley, Palamena i Julei. Ponadto pojawią się towarzysze wspierający, tacy jak Ramcoh, Aesh i Hinna.

Visions of Mana na zwiastunie premierowym. Wiemy kiedy zadebiutuje nowa gra Square Enix

Visions of Mana – jest data premiery i nowy zwiastun

Gracze mogą nawet żeglować po morzu lub wznosić się ponad chmurami ze swoimi towarzyszami podróży, Vuscavem i Flammie. Przywołując tych zaufanych towarzyszy, gracze będą mogli z łatwością przemierzać otwarte wody i mapę świata.

Warto przypomnieć, że za sprawą Visions of Mana wracamy do tytułowego uniwersum po wielu latach przerwy. Ostatnia część serii z akcją umiejscowioną w świecie Mana zadebiutowała bowiem w 2007 roku. Mowa tutaj o grze zatytułowanej Heroes of Mana.

Visions of Mana przedstawia historię nowego strażnika duszy o imieniu Val, który wspólnie ze swoją towarzyszką rozpoczyna długą i niebezpieczną podróż do Drzewa Many. Kampania fabularna zawiera misje główne oraz zadania poboczne. Ukończenie wszystkich questów zajmuje kilkadziesiąt godzin.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Visions of Mana zostanie wydane przez Square Enix w wersjach na PC oraz konsole Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4. Firma nie ujawniła jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych gry na PC. Wiadomo na pewno, że grze wykorzystana zostanie technologia zabezpieczająca, Denuvo.

Visions of Mana ukaże się 29 sierpnia na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!