Valve podsumowuje Steam Next Fest. Oto lista najpopularniejszych wersji demo

Mikołaj Ciesielski
2024/02/14 12:15
0
0

Wiemy, które produkcje cieszyły się największym zainteresowaniem podczas ostatniego Steam Next Fest.

W zeszłym tygodniu ruszyła kolejna edycja Steam Next Fest. Już kilka dni temu Valve ujawniło, które wersje demo cieszą się największym zainteresowaniem wśród graczy. Festiwal dobiegł jednak końca, a amerykańska firma postanowiła ostatecznie podsumować wspomniane wydarzenie. Dlatego też udostępniono ranking rozgrywanych demo w trakcie lutowego Steam Next Fest.

Valve podsumowuje Steam Next Fest. Oto lista najpopularniejszych wersji demo

Zapraszamy do odkrywania poniższych gier (uporządkowanych według liczby unikalnych graczy podczas tygodniowego wydarzenia) i dodawania waszych ulubieńców do list życzeń, by na bieżąco śledzić wydane tytuły. Niektóre z nich są już dostępne w przedsprzedaży, a wiele z nich nadal ma aktywne dema! – informuje Valve.

Zgodnie z przekazanymi informacjami największymi zainteresowaniem w trakcie lutowego Steam Next Fest cieszyło się Dungeonborne, czyli pierwszoosobowe action-RPG, którego podstawą jest sieciowy tryb PvPvE. Na drugim miejscu uplasowało się Stormgate, a więc RTS opracowywany przez weteranów z Blizzarda. Podium zamyka z kolei Pacific Drive, które – zgodnie z zapowiedziami – zadebiutuje na PC i PlayStation 5 już 22 lutego 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Poniżej znajdziecie listę 10 najczęściej rozgrywanych wersji demo w trakcie lutowej edycji Steam Next Fest. Przygotowany przez Valve ranking uwzględnia natomiast aż 50 produkcji, a całe zestawienie dostępne jest pod tym adresem.

Steam Next Fest 2024 – lista najpopularniejszych wersji demo

  1. Dungeonborne
  2. Stormgate
  3. Pacific Drive
  4. Homeworld 3
  5. Backpack Battles
  6. Dread Dawn
  7. Millennia
  8. Balatro
  9. Rotwood
  10. Deviator
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!