Valve jest „podekscytowany” premierą Asus ROG Ally

Krzysztof Żołyński
2023/05/12 11:45
1
0

Zapowiedź Asus ROG Ally wywołała sporo szumu, a Valve twierdzi, że jest niezwykle szczęśliwy, że pojawiła się realna konkurencja dla Steam Decka.

Wraz z zapowiedzią nowej konsoli przenośnej Asus ROG Ally, pojawiły się głosy, że może to być zabójca Steam Decka. Po premierze urządzenia, oceny są mieszane, ale wciąż nie brak głosów, że jest to o wiele mocniejszy sprzęt. Co ciekawe, Valve twierdzi, że jest niezwykle podekscytowany i szczęśliwy z powodu premiery Asus ROG Ally. Na Twitterze pojawił się nawet specjalny, gratulacyjny wpis.

Valve jest „podekscytowany” premierą Asus ROG Ally

Gratulacje dla firmy Asus z powodu premiery ROG Ally! Cieszymy się, że ekosystem urządzeń przenośnych PC wciąż się rozwija, a gracze mają więcej możliwości mobilnego grania w swoje ulubione tytuły.

Wczytywanie ramki mediów.

Valve jest „podekscytowany” premierą Asus ROG Ally

Nowa „konsola” Asusa jest pozycjonowana jako bezpośredni konkurent Steam Decka. Mimo tego warto pamiętać, że Asus ROG Ally jest produktem o lepszej specyfikacji, ale też nie ma wątpliwości, że droższy. Kupując ROGa, użytkownicy nie mają tez możliwości wyboru konfiguracji. Jest dostępna tylko jedna w cenie 700 dolarów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Xeoo
Gramowicz
13/05/2023 10:03

Nie 700 dolaprow tylko 799 euro w europie:)