Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Twórcy League of Legends przepraszają za ostatni trailer

Jakub Smolak
2023/01/12 10:30

Fani poczuli się rozczarowani.

Riot Games przyzwyczaiło fanów do epickich wideo z League of Legends. Efektowne trailery od 2018 roku zapowiadały każdy sezon zmagań. Fani słynnej produkcji zawsze wyczekiwali kolejnych materiałów. Tym razem twórcy nie sprostali oczekiwaniom graczy.

Twórcy League of Legends przepraszają za ostatni trailer

Najnowszy trailer z League of Legends nie spodobał się fanom

Wielu fanów nie ukrywało swojego rozczarowania po obejrzeniu The Brink of Infinity – wideo zapowiadającego sezon 2023. Głównie za sprawą tego, że zabrakło w nim obecności bohaterów i prezentacji epickich akcji. W dużym skrócie – najnowszy materiał jest po prostu nudny. Szczególnie, gdy spojrzymy na niego przez pryzmat poprzednich filmów. Obejrzycie sami, wideo znajdziecie poniżej.

Twórcy League of Legends przyjęli krytykę i w długiej wiadomości odnieśli się do zaistniałej sytuacji. Wyjaśnili, że w trakcie powstawania wideo pojawiły się niespotykane zbiegi okoliczności, co wymusiło na nich takie podejście do traileru. Przyznali również, że nieco zawiniła komunikacja ze społecznością fanów.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
12/01/2023 17:28

Nudny? Nie, ten trailer nie był nudny tylko po prostu bezcelowy. Od kilku lat materiały otwierające sezon pchały fabułę w serii do przodu. Czasem była to fabuła kilku postaci, czasem danego rejonu ale nie dość, że było na co popatrzeć to jeszcze jeśli kogoś interesowała fabuła ligi to mógł sporo wyczytać z takiego trailera bo twórcy lubili upchnąć sporo smaczków. Po za tymi te trailery często były naprawdę ładne choć rzadko z roku na rok trzymały ten sam styl graficzny to ciężko było powiedzieć by były brzydkie. Na tym trailerze z kolei mamy przedstawioną mapę Summoner's Rift, której jakość na tym filmiku jest tragiczna. To po prostu bardzo brzydki materiał i do tego o niczym. Ot jakby rzucili go by coś tam było. Co jeszcze ciekawsze to na ten rok zatwierdzono największy w historii budżet League of Legends i twórcy w pre sezonie nie mogli wyjść z zachwytu jak to nie będzie super. Cóż wychodzi na to, że nie będzie super ale są też dobre wieści bo oficjalnie wskrzesili zespół do spraw eventów...