Two Point Campus otrzymało uroczy update na Halloween

DK
2022/10/20 21:45
0
0

Sformułowanie “rusz dyńką” nabiera nowego znaczenia.

Humorystyczna gra o zarządzaniu uniwersytetem od Two Point Studio miała premierę 9 sierpnia. Od tego czasu tytuł jest dostępny na PC i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch. Symulacja spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony graczy, z czego twórcy są bardzo dumni. Teraz na Halloween Two Point Campus doczekało się aktualizacji 2.0, która wprowadza do rozgrywki parę arcyciekawych urozmaiceń.

Two Point Campus otrzymało uroczy update na Halloween

Mamy tu przede wszystkim dwa wyzwania (w tym jedno z hordami zombie do odparcia), garść fajnych rzeczy do dekorowania campusu (w tym dyńki) oraz kostiumy dla personelu i studentów. Jak to wszystko mniej więcej wygląda, możecie sprawdzić, oglądając trailer, który twórcy wystosowali na tę okazję. Filmik zamieszczamy na dole. Aktualizacja trafiła właśnie do gry i pobierzecie ją oczywiście za darmo.

Recenzje Two Point Campus

A jeśli już w temacie symulacji od Two Point Studio jesteśmy, to warto nadmienić, że na GRAM.pl na premierę pojawiła się recenzja. Znajdziecie ją pod tym adresem. Z kolei bardziej ogólny przegląd opinii zagranicznych serwisów na temat gry publikowaliśmy tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!