Transformers 7 będzie spektakularną porażką? Film to „wielki bałagan”

Radosław Krajewski
2023/04/24 15:30
1
0

Niepokojące wieści o nowej odsłonie serii Transformers.

Już na początku czerwca zadebiutuje siódma odsłona serii Transformers. Niedawno Transformers: Przebudzenie bestii otrzymał nową zapowiedź, na której mogliśmy zobaczyć kilka nowych scen z potężnymi robotami. Mimo to promocja filmu jest bardzo niewielka, tym bardziej porównując do innych nadchodzących letnich blockbusterów. Nie wiadomo, jaki jest powód takiej decyzji Paramount Pictures, ale Jeff Sneider z The Hot Mic przekazał, że film może odnieść spektakularną klapę, a wszystko przez zakulisowe problemy.

Transformers 7 będzie spektakularną porażką? Film to „wielki bałagan”

Transformers: Przebudzenie bestii ma problemy produkcyjne przed samą premierą filmu

Twórcy Transformers: Przebudzenie bestii martwią się o swój film. Produkcja przeszła przez wiele zespołów montażowych, które nie mogły dojść do porozumienia, odnośnie kształtu finalnej wersji. Kłócili się nawet o poszczególne fragmenty.

Trochę się martwią o nową część Transformers. Powiedzieli, że Transformers 7 przeszedł przez blisko tuzin różnych zespołów montażowych, które spierały się o różne fragmenty filmu.

Tym samym produkcja określana jest mianem „wielkiego bałaganu” i Paramount Pictures wciąż „próbuje to naprawić”. Studio ma jeszcze kilka tygodni, aby ukończyć swój film, ale te rewelacje nie napawają optymizmem. Tym bardziej że siódma odsłona serii miała być nowym początkiem, na którym można byłoby oprzeć kontynuacje i ewentualne spin-offy.

Muszę być szczery: kilka tygodni temu przyjaciel, który jest moim źródłem, mający powiązania z tym studiem i osobami zaangażowanymi w ten film, powiedział mi to samo. Słyszał, że Transformers 7 to wielki bałagan i że studio próbuje to naprawić.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Steven Caple Jr., twórca drugiej części Creeda. W obsadzie znaleźli się: Anthony Ramos, Dominique Fishback, Luna Lauren Velez, Tobe Nwigwe, Peter Cullen, Pete Davidson, Michelle Yeoh oraz Ron Perlman, a także Peter Dinklage (Scourge), Liza Koshy (Arcee), John DiMaggio (Stratosphere), David Sobolov (Rhinox/Battletrap), Michaela Jaé Rodriguez (Nightbird), Cristo Fernández (Wheeljack) i Tobe Nwigwe (Reek).

Przypomnijmy, że Transformers: Przebudzenie bestii zadebiutuje w polskich kinach 9 czerwca 2023 roku.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
25/04/2023 01:00

Wszystkie Transformersy były kiepskie. I zrobiły tyle kasy że robią kolejne.

Obstawiam że tym razem będzie podobnie.